18%

Ostrze Kraft Blade – do ploterów starszego typu

SILH-BLADE-KRAFT
Cena: 99.00  Cena regularna: 120.00 
99.00 zł
Oszczędzasz: 21.00 zł (18%)
Dostępność: w magazynie

Potrzebujesz szybko produktu? Możemy go dostarczyć już w poniedziałek

Złóż zamówienie w ciągu  20 godzin.

+
Do schowka  Porównaj 

Ostrze Silhouette Kraft Blade do grubszych materiałów (SILH-BLADE-KRAFT)

Specjalne ostrze zaprojektowane do pracy z materiałami o grubości do 2 mm to jedne z wielu różnorodnych akcesoriów do ploterów dostępnych w ofercie naszego sklepu internetowego. Nasz asortyment opieramy o produkty tylko i wyłącznie od sprawdzonych, renomowanych producentów, dzięki czemu masz pewność, że wybierasz produkty o wysokiej jakości. Decydując się na zakupy na Szyj.pl masz pewność, że otrzymasz oryginalne produkty z oficjalnej polskiej sieci dystrybucji. Wybierz wymienne ostrza do ploterów, a także różnego typu maty podkładowe, specjalne mazaki do szkicowania, uchwyty i adaptery potrzebne do stosowania tych dodatków, a nawet małe narzędzia w postaci haczyków i szpatułek do pracy z kawałkami folii.

Ostrze Silhouette Kraft Blade do cięcia 2 mm materiałów

Chcąc skorzystać z ostrza Kraft Blade musisz wiedzieć, że cięcie nim nieco różni się od od pracy ze standardowym lub automatycznym ostrzem. Pracując z grubszymi materiałami, niezbędne jest wykonanie kilku przejść, przy każdym kolejnym zmieniając wysunięcia noża i jego nacisk. Pierwsze przejście wykonujemy przy stosunkowo niewielkim wysunięciu noża i nacisku, z kolei na kolejne przejścia stopniowo zwiększamy te parametry, aż do uzyskania satysfakcjonującego efektu. Należy koniecznie pamiętać o tym, by nie wysuwać ostrza na wartość większą, niż wynosi grubość ciętego materiału!

Tego rodzaju ostrze obraca się pod wpływem nacisku. Każdorazowo gdy wycinamy kąt, urządzenie wykona dodatkową ścieżkę która pozwoli ostrzu na obrócenie się.

Ostrze można stosować w ploterach Silhouette Cameo 1, 2, 3 a także Portrait 1, 2, 3 i Curio. Z kolei wykorzystując adapter dołączony w zestawie z ploterem możemy użyć te ostrze w modelach Cameo 4.
Opakowanie zawiera dwie sztuki.

Nie zaleca się stosowania tego ostrza do cięcia elementów mniejszych niż 1 cm, aby uniknąć pękania materiału lub uszkodzenia ostrza.

Do prawidłowego działania narzędzia konieczna jest aktualizacja oprogramowania firmware oraz software do najnowszej wersji:

  • https://www.silhouetteamerica.com/firmware
  • https://www.silhouetteamerica.com/software
Producent:
SILHOUETTE
Typ produktu:
  • Nóż do plotera
Pasuje do plotera:
  • PORTRAIT 1
  • PORTRAIT 2
  • PORTRAIT 3
  • SILHOUETTE CAMEO 1
  • SILHOUETTE CAMEO 2
  • SILHOUETTE CAMEO 3
  • SILHOUETTE CAMEO 4