Filtrowanie

Filtrowanie

Cena

 – 

  • 1749
  • 5549
Producent (1)
Dostępność
Rodzaj maszyny
Gwarancja
Ilość nitek używanych w ściegu
Wolne ramię
Regulacja docisku stopki
Mereżka (ścieg rolujący)
Nawlekacz
Zastosuj filtry

Owerloki Husqvarna

Owerloki Husqvarna to urządzenia, których głównym zadaniem jest obrabianie materiału, czyli zabezpieczanie jego krawędzi przed strzępieniem. Powszechnie wiadomo jednak, jak istotna jest wszechstronność dla producenta Husqvarna – overlocki, które proponuje, nie są wyjątkiem od tej reguły. W ofercie, jaką zgromadził sklep SZYJ.PL, znaleźć można nie tylko standardowe owerloki tej marki, ale też urządzenie łączące w sobie owerloka z maszyną drabinkową. Jeśli interesują Cię owerloki Husqvarna, sklep SZYJ.PL, czy raczej jego asortyment, z pewnością przypadnie Ci do gustu.

Owerloki Husqvarna – urządzenia do zadań specjalnych

Overlocki, takie jak overlocki Husqvarna, które oferuje nasz sklep internetowy, to sprzęty mające spełniać przede wszystkim jedną funkcję – umożliwiać zgrabne i schludne obrabianie krawędzi materiałów. Są to urządzenia, dzięki którym obrabiać można nawet najbardziej wymagające tkaniny i elastyczne dzianiny, które nierzadko sprawiają problemy w postaci marszczenia się czy rozciągania w czasie, gdy nad nimi pracujemy.

Overlocki Husqvarna doskonale nadają się do pracy w trudnych warunkach. Wybrane urządzenia umożliwiają regulację gęstości bądź szerokości ściegu, którym szyjemy, dzięki czemu można idealnie dopasować go do naszych potrzeb. Wśród owerloków marki Husqvarna można znaleźć zarówno modele mniejsze, jak i większe – przykładowo wcześniej wspomniane połączenie overlocka i covera, model 2 w 1, który oferuje nam wiele różnorodnych ustawień.

Husqvarna – overlocki o wielkiej funkcjonalności

Owerloki Husqvarna to urządzenia, które kryją w sobie wiele użytecznych funkcji. Swoim użytkownikom oferują niemałą liczbę dostępnych programów ściegowych, a także możliwość szycia 1 lub 2 igłami, czy też 2, 3 lub 4 nićmi. Zależnie od wybranego modelu, prędkość tych urządzeń sięgać może nawet 1300 wkłuć na minutę, co czyni je sprzętami bardzo szybkimi. Przełączenie na mereżkę nie wymaga w ich przypadku zmiany płytki ściegowej czy stopki, a nóż obcinający można dowolnie włączać i wyłączać w modelach, które są w niego wyposażone. Owerloki Husqvarna umożliwiają dogodną regulację różnorodnych parametrów, takich jak wspomniana wcześniej szerokość bądź długość ściegu, czy też docisk stopki. Wolne ramię, w które wyposażono wybrane modele w znacznym stopniu ułatwia szycie rękawów czy nogawek.

Zależnie od wybranego modelu, overlocki Husqvarna umożliwiają manualną regulację naprężenia nici, bądź wyposażone są w zaawansowaną funkcję jej automatycznej regulacji. Barwny system nawlekania nici, w którym operują sprawia, że ich zmiana staje się znacznie szybsza. Wiele osób przekonało się, że warto postawić na urządzenia marki Husqvarna – overlocki tego producenta to z pewnością urządzenia, na których można polegać.

Husqvarna – owerloki, którym możesz zaufać

Sklep internetowy SZYJ.PL gromadzi w swoim asortymencie jedynie wartościowe i przydatne produkty. Wyprodukowane przez markę Husqvarna owerloki są tego świetnym przykładem. 

Są to urządzenia wszechstronne, które posłużą zarówno w przydomowej szwalni, jak i profesjonalnej pracowni krawieckiej. Jakość ich wykonania i trwałość sprawia, że mogą być eksploatowane nawet bardzo intensywnie.

Jeśli potrzebujesz funkcjonalnej maszyny do szycia czy owerloka, koniecznie odwiedź sklep SZYJ.PL i zapoznaj się z jego asortymentem.