Filtrowanie

Filtrowanie

Cena

 – 

  • 1790
  • 2890
Producent (1)
Dostępność
Rodzaj maszyny
Gwarancja
Ilość nitek używanych w ściegu
Regulacja docisku stopki
Mereżka (ścieg rolujący)
Nawlekacz
Zastosuj filtry

Owerloki domowe Juki

Owerloki do szycia Juki dostępne w tej kategorii naszego sklepu, to urządzenia wielofunkcyjne, które są niezbędne w pracowni każdego miłośnika krawiectwa. Sprawdzą się doskonale zarówno w warunkach domowych, jak i profesjonalnych. Wybierając overlock domowy Juki, można znacznie ułatwić sobie pracę, a także sprawić, że obszywanie tkanin będzie efektywniejsze i bardziej estetyczne. Zapraszamy do zapoznania się ze znakomitymi modelami overlocków cenionej na rynku marki Juki.

Owerloki Juki – gwarancja wysokiej jakości

Juki to firma zajmująca się produkcją maszyn do szycia i innych niezbędnych w krawiectwie urządzeń, takich jak overlock. Juki działa na rynku od 1938 r. Przez niemal 90 lat istnienia firma ugruntowała sobie czołową pozycję wśród producentów maszyn do szycia, takich jak Singer, Janome czy Brother. Siedziba Juki znajduje się w Tokio, a zakłady produkcyjne w Chinach i Wietnamie. Firma sprzedaje swoje produkty na sześciu kontynentach w około 170 krajach. Dlaczego warto wybrać owerlok domowy Juki? Cena tych urządzeń jest atrakcyjna, jednak wyróżnia je przede wszystkim wysoka jakość wykonania, intuicyjna obsługa oraz niezawodność działania przez długie lata. Urządzenia te ponadto wyposażone są w wiele funkcji, które przekładają się na szybką, komfortową i precyzyjną pracę.

Owerlok domowy Juki umożliwia łatwiejsze obrabianie tkaniny

Owerlok to zupełnie inne urządzenie od maszyny do szycia. Choć w wieloczynnościowych maszynach domowych znajduje się kilka ściegów overlockowych, z pewnością nie zastąpią one jakości, jaką zapewniają osobne owerloki. Służą one do wykańczania, czyli obrzucania brzegów w różnych tkaninach. Za ich pomocą można estetycznie obszyć mankiety, kołnierze czy też krawędzie wszystkich tworzonych ubrań, aby zapobiec ich pruciu. Wykorzystywane są również do zszywania dzianin. Wybierając owerlok Juki, z łatwością poradzisz sobie przede wszystkim z łączeniem rozciągliwych tkanin, np. lycry, dresówki czy bawełny drapanej, które bywają kłopotliwe podczas szycia.

Skuteczne i tanie owerloki domowe Juki dają możliwość szycia 1 lub 2 igłami, a także 2,3 lub 4 nićmi, tworzącymi ściegi wąskie oraz szerokie i rolujące. Są to urządzenia pracujące szybko i sprawnie, osiągające maksymalną prędkość 1500 wkłuć na minutę. Przydatną opcją jest również regulacja długości ściegu (1–4 mm), która w modelach Juki przebiega płynnie. Z obsługą overlocków Juki poradzi sobie każdy, ponieważ ich obudowa i przełączniki są zaprojektowane bardzo intuicyjnie.

Solidne, niezawodne i tanie owerloki Juki – jakie mają funkcje?

Owerloki domowe Juki wyposażone są w dodatkowe funkcje, które podnoszą komfort pracy. W zależności od modelu producent zdecydował się na zastosowanie w nich m.in. regulacji docisku stopki, mereżki czy barwnego systemu nawlekania nici, który umożliwia szybką i komfortową zmianę. Przydatnym dodatkiem jest również żarówka, która oświetla pole pracy oraz możliwość włączania i wyłączania noża obcinającego.

Owerloki marki Juki pozwalają na dopasowanie ściegu pod wieloma względami, a także zwiększają komfort pracy. Umożliwiają to funkcje, takie jak: regulacja transportu różnicowego, regulacja naprężenia nici czy docisku stopki. Całość uzupełnia 3-letnia gwarancja na wybrany owerlok Juki. Cena tych urządzeń jest bardzo korzystna, a ich atrakcyjność zwiększa fakt, że w standardowym wyposażeniu znajdują się akcesoria, takie jak: zestaw igieł, olejarka, miękki pokrowiec, siatki i uchwyty zabezpieczające szpulkę czy rozrusznik nożny.