Pisak krawiecki Prym, cienki, zmywalny, niebieski

PRYM 611808
Cena: 21.90 
Dostępność: w magazynie

Dostawa na jutro?

Złóż zamówienie w ciągu  8 godzin

kolor niebieski, cienka końcówka
+
Do schowka  Porównaj 

Zmywalny pisak krawiecki Prym - ekstra cienki

Idealny do nanoszenia tymczasowych oznaczeń pisak krawiecki Prym. Marker jest łatwy do usunięcia wodą, po przetarciu wilgotną ściereczką. W ofercie naszego sklepu znajdziesz pisaki Prym dostępne w dwóch grubościach: standardowej lub ekstra cienkie! Ten rodzaj pisaka występuje również w dwóch kolorach: białym lub turkusowym. Wybierz dokładnie taki, jaki potrzebujesz.

Niemiecka marka PRYM jest znana przede wszystkim z produkcji metalowych nap i zapięć, jednak jej asortyment nie ogranicza się tylko do tego rodzaju przedmiotów. Szeroka gama dodatków i akcesoriów obejmuje również małe, ułatwiające codzienną pracę gadżety takie jak choćby pisaki krawieckie i znaczniki kredowe. Specjalne markery Prym to kilka różnych modeli, zarówno zmywalnych jak i permanentnych pisaków. Zwróć uwagę, że w ofercie SZYJ.PL możesz znaleźć pisaki Prym zarówno ze standardową, jak i z bardzo wąską końcówką. Wszystkie z nich charakteryzują się dużą wydajnością i ułatwią Ci szybkie nanoszenie oznaczeń na materiale.

Ponieważ na różnych tekstyliach pisak może zachowywać się inaczej, warto przetestować go uprzednio na skrawku materiału. Polecamy również przechowywać go pionowo, ustawiając końcówką do dołu - dzięki temu zmniejszymy ryzyko wysychania końcówki.

Producent:
PRYM
Typ produktu:
  • Pisak krawiecki