Ploter tnący Silhouette Cameo 4 (czarny)

SILHOUETTE CAMEO 4 CZARNY
Cena: 1239.00  Cena regularna: 1399.00 
1399.00 zł
Oszczędzasz: 160.00 zł (11%)
Dostępność: w magazynie

Potrzebujesz szybko produktu? Możemy go dostarczyć już we wtorek

Złóż zamówienie w ciągu  1 dni.

wariant podstawowy
+
Do schowka  Porównaj 

PLOTER TNĄCY SILHOUETTE CAMEO 4 - CZARNY

Nowy ploter tnący renomowanej amerykańskiej marki Silhouette z serii Cameo przeznaczony jest do wycinania i tworzenia rozmaitych dekoracji z takich tworzyw, jak papier, folia, filc oraz tkaniny. To urządzenie doskonale sprawdzi się jako sprzęt do wykonywania indywidualnych kartek okolicznościowych czy też ozdobnych pudełek, a także może być wykorzystywane do tworzenia rozmaitych zdobień z tkanin. Dostępny w ofercie naszego sklepu internetowego SZYJ.PL model Cameo 4 jest następcą jednego z najpopularniejszych ploterów na rynku - Cameo Silhouette 3.

Ploter Silhouette Cameo 4 wyróżnia się przede wszystkim niezawodnym mechanizmem tnącym, w którego przypadku nacisk noża wynosi nawet do 5kg. Dzięki takim parametrom ploter ten pozwala na swobodną pracę z grubymi materiałami. Cameo 4 sprawdza się najlepiej podczas cięcia materiałów o grubości do 3 mm, dzięki czemu z powodzeniem wykorzystasz go przykładowo do wycinania w foliach samoprzylepnych, papierze (do ok. 300g), foliach flex i flock. Doskonale nada się również do folii magnetycznej i folii szablonowej, może być ponadto wykorzystywany do wycinania w cienkim silikonie do stempli, foamiranie i piankach kreatywnych. Dostępne dodatkowo ostrze Rotary Blade pozwoli nam również na wycinanie tkaninach, dzianinach, filcu, skórze i innych podobnych materiałach. Co więcej – ploter może także posłużyć do szkicowania mazakami, a nawet do grawerowania.

Ploter Silhouetre Cameo 4 - doskonały do cięcia folii

Silhouette Cameo 4 zaprojektowano w taki sposób, aby możliwe było wycinanie w materiałach podkładowych bez użycia maty. Dzięki takiemu zabiegowi możesz zaoszczędzić materiały eksploatacyjne, a także zwiększyć pole robocze swojego plotera nawet do 3 metrów długości. Dostępny w naszej ofercie ploter formy Silhouette jako jedyny model posiada wbudowany podajnik do folii z możliwością regulowania szerokości, a także specjalny odcinacz, który z pewnością ułatwia precyzyjne oddzielenie wzoru od rolki.

Ploter Cameo 4 może być świetnym uzupełnieniem Twojej domowej pracowni, ale – co ważne – sprawdzi się również w profesjonalnej firmie, zajmującej się krawiectwem lub szyciem maszynowym na co dzień. Może także znaleźć zastosowanie w szkołach szycia, szkołach artystycznych oraz w przypadku osób, które pracują w branży poligraficznej, artystycznej lub reklamowej. Niekwestionowanym atutem tego plotera jest fakt, że urządzenie to posiada aż trzykrotnie większą prędkość cięcia w porównaniu do swojego poprzednika, czyli modelu Silhouette Cameo 3.

W komplecie z ploterem Cameo Silhouette znajdują się również podstawowe akcesoria, takie jak mata o wymiarach 30 x 30 cm, a także bon o wartości 25 dolarów do wykorzystania w Silhouette Desing Store. Wraz z ploterem ponadto użytkownik otrzymuje dostęp do całkowicie bezpłatnego oprogramowania w języku polskim, które oferuje duże możliwości projektowania, a także wykorzystania czcionek dostępnych na naszym komputerze. Tym samym Cameo Silhouette to urządzenie, które daje użytkownikowi wiele dodatkowych możliwości w porównaniu z konkurencyjnymi modelami na rynku.

Poznaj funkcje

Funkcje maszyny
​FUNKCJE I NAJWAŻNIEJSZE MOŻLIWOŚCI PLOTERA SILHOUETTE CAMEO 4
 • Możliwość cięcia na macie 30 x 30 cm (w zestawie) lub 30 x 60 cm (dostępna oddzielnie)
 • Możliwość cięcia z folii z rolki - specjalny wbudowany podajnik i odcinak folii
 • Nacisk ostrza do 5 kg
 • Wycinanie w materiałach o grubości do 3 mm m.in. folii, dobrym papierze, folii magnetycznej, cienkim silikonie
 • Możliwość zastosowania specjalnych ostrzy Rotary Blade i wycinania w tkaninach, dzianinach, filcu, skórze
 • Możliwość rysowania specjalnymi pisakami
 • Łatwe wgrywanie projektów przez USB
 • Możliwość połączenia przez Bluetooth
 • Darmowe oprogramowanie w języku polskim
 • Szczególnie polecany dla: początkujących i małych firm, branży reklamowej, artystycznej, poligraficznej, użytkowników domowych (scrapbooking, maszyna do szycia, hafciarka), szkół szycia, szkół artystycznych, przedszkoli i animatorów zabaw dla dzieci, fotografów

Standardowe wyposażenie

 • Mata 30x30 cm
 • Ostrze automatyczne - Cameo 4
 • Adaptery do akcesoriów (4 szt.)
 • Oprogramowanie Silhouette Studio wraz z instrukcją w języku polskim
 • Instrukcja w języku polskim

Gwarancja, instrukcja

 • Ploter posiada 2 lata gwarancji. Serwis i gwarancja na terenie całej Polski.
 • Instrukcja obsługi Silhouette Cameo 4 - Zapoznaj się.

Producent:
SILHOUETTE
Rozmiar pola cięcia:
duże 30 x 60 cm
Waga maszyny:
5.8 kg
Wymiary [GxWxS]:
16 x 17 x 55 cm
Gwarancja:
2 lata