Prasa termiczna Galaxy Neptune 38 x 38 cm, płaska

.GALAXY NEPTUNE
[Model wycofany z oferty]
Dostępność: brak w magazynie
 

Prasa termotransferowa Galaxy Neptune 38 x 38 cm

Prasa sublimacyjna do koszulek, materiałowych toreb, a także innych płaskich elementów jak np. podkładki pod myszkę. Termoprasa znana jest również pod nazwami prasa termiczna czy prasa sublimacyjna. Urządzenie to służy do przenoszenia na materiał wzorów z drukarki sublimacyjnej, folii flock i flex oraz papierów do druku laserowego.

Prasa Galaxy Neptune dysponuje dużym polem roboczym, płyta grzewcza ma powierzchnię 38 x 38 cm. Równomierny rozkład nacisku i temperatury na całej powierzchni gwarantuje dobrej jakości efekty finalne. Prasa sublimacyjna Galaxy Neptune posiada możliwość regulacji siły docisku, co pozwala na pracę z materiałami o różnej grubości. Urządzenie jest wyposażone w wyłącznik czasowy - możemy zaprogramować czas w przedziale od 0 do 999 sekund, po upływie ustalonego czasu prasa wydaje komunikat dźwiękowy i automatycznie zwalnia mechanizm sprężynowy, uchylając pokrywę. Temperatura płyty grzewczej jest regulowana w zakresie od 96°C do 221°C, a moc urządzenia wynosi 1800 W.

Prasa termotransferowa Galaxy Neptune jest przez nas polecana firmom usługowym, przygotowującym indywidualne gadżety dla swoich gości i klientów, zakładom krawieckim, agencjom reklamowym, a także hobbystom chcącym szybko w profesjonalny sposób dekorować szyte przez siebie rzeczy.

Prasa Galaxy Neptune:

  • Rozmiar płyty: 38 x 38 cm (15x15")
  • Regulowana siła docisku płyty
  • Zakres temperatur: 69 - 221°C
  • Timer: 0 - 999 s
  • Moc: 1800 W
  • Napięcie: 220 V
Producent:
GALAXY
Wymiary opakowania [GxWxS]:
53 x 51 x 81 cm cm
Gwarancja:
12 miesięcy