Darmowa dostawa maszyn do szycia!

Zastanawiasz się, która z opcji dostawy maszyny będzie dla Ciebie najkorzystniejsza? Odpowiedź brzmi: KAŻDA :)

W SZYJ.PL domowe maszyny do szycia wysyłamy za 0 zł - bez żadnych dodatkowych kosztów. Niezależnie od wybranej przez Ciebie formy płatności i niezależnie od wielkości Twojej nowej maszyny. Przesyłki pakujemy niezwykle starannie, więc w podróż do Ciebie ruszają należycie zabezpieczone. Dodatkowo każdą przesyłkę ubezpieczamy, bo choć jest dobrze spakowana, to lepiej dmuchać na zimne :)

Jeśli wybrana przez Ciebie maszyna jest w naszym magazynie i jako formę płatności wybierzesz szybki przelew lub wysyłkę za pobraniem, to przystępujemy do pakowania i nadania przesyłki niezwłocznie. Dzięki temu, zamówienia opłacone w taki sposób i złożone do wskazanej godziny wysyłamy tego samego dnia, a Ty odbierasz swoją nową maszynę już następnego dnia roboczego.

Chcesz skorzystać z darmowej dostawy, ale nie poszukujesz akurat nowej maszyny? Nic nie szkodzi :) Jeśli dokonasz w naszym sklepie internetowym zakupów za min. 150 zł, nie zostanie naliczona opłata za wysyłkę.

Masz jakieś pytania? Może potrzebujesz pomocy w wyborze? Jeśli tak, zadzwoń do nas pod numer 618420330 lub wyślij zapytanie na adres info@maszynosfera.pl. Chętnie pomożemy. Zapraszamy!