9%

Prowadnik do wypustki do coverloków Janome

200802006 JANOME
Cena: 59.99  Cena regularna: 65.83 
59.99 zł
Oszczędzasz: 5.84 zł (9%)
Dostępność: w magazynie

Dostawa na jutro?

Złóż zamówienie w ciągu  47 minut

+
Do schowka  Porównaj 

Prowadnik do wypustki do coverloków 200802006 Janome

Stopki krawieckie to akcesoria, które są niezbędne podczas szycia każdego materiału. Wśród nich znajduje się także prowadnik firmy Janome służący do wykonywania wypustki przeznaczony do coverloków. To profesjonalny produkt, który znacznie ułatwi pracę podczas szycia wielu projektów. Jeśli masz problemy przy zdobieniu w szczypanki odzieży lub akcesoriów domowych, takich jak poszewki na poduszki, pufy, zasłony, czy elementu wzmacniającego i usztywniającego szwy np. w torbach, warto zaopatrzyć się prezentowany model. Prowadnik dzięki specjalnej konstrukcji pozwala na precyzyjne wykonanie wypustki o równej szerokości na całej długości materiału.

Ozdabiaj swoje wyroby bez trudu z profesjonalnym prowadnikiem do wypustek

Prezentowany prowadnik ma specjalne rowki, które pozwalają wszywać wypustki m.in. ze sznurka, kedry lub bizy między dwie warstwy tkaniny. Całość jest równo wszyta i wygląda niezwykle estetycznie. Wysokiej jakości produkt jest trwały, a jego montaż szybki i bezproblemowy, dlatego nawet amatorzy nie będą mieli problemu z instalacją produktu. Do użycia prowadnika niezbędna jest stopka Janome 200802202. Produkt renomowanej, japońskiej marki Janome pasuje do owerloków Janome 1200D oraz Elna 745, 845.

Dopasowanie i użycie prowadnika Janome do wypustek

Prowadnik do wypustek 200802006 JANOME jest łatwy w obsłudze i pasuje do wybranych modeli coverloków firm Janome oraz Elna. Do jego użycia niezbędne jest posiadanie stopki do prowadników, z którą prowadnik współpracuje.

Prowadnik pasuje do:

  • Janome: 1200D
  • Elna: 745, 845
Producent:
JANOME
Zastosowanie:
  • Wszywanie wypustek
Rodzaj stopki:
  • Do wypustek