9%

Stopka do prowadników do coverloków

200802202 JANOME
Cena: 58.99  Cena regularna: 64.75 
58.99 zł
Oszczędzasz: 5.76 zł (9%)
Dostępność: w magazynie

Dostawa na jutro?

Złóż zamówienie w ciągu  5 godzin

+
Do schowka  Porównaj 

Stopka do mocowania prowadników do coverloków 200802202 JANOME

Stopka to nieodłączny i jeden z najważniejszych elementów każdej maszyny do szycia, który w dużej mierze ułatwia i przyspiesza wiele prac krawieckich. Bez względu na to, czy szyjesz zawodowo, czy traktujesz to jako hobby, powinnaś koniecznie zaopatrzyć się w profesjonalne stopki do prowadników do coverloków, która w zależności od modelu pozwoli na aplikację różnego rodzaju koralików i ozdób, a także szycie klasycznych i ozdobnych ściegów, czy precyzyjne lamowanie.

Gwarancja perfekcyjnie wykonanych projektów

W zależności od aktualnych potrzeb w naszej ofercie są dostępne różnego rodzaju, profesjonalne stopki do mocowania do prowadnika przeznaczone do wybranych coverloków, które także pasują do owerloków Janome 1200D oraz Elna 745, 845. Dzięki nim krawędzie tkaniny będą doskonale zabezpieczone przed strzępieniem, a także pozwolą w idealny sposób wykończyć materiał tak zwaną drabinką. Niezawodne modele wykonane z najwyższej jakości materiałów są łatwe w montażu, odporne na odkształcenia oraz działanie innych czynników zewnętrznych.

Dopasowanie i użycie stopki JANOME do mocowania prowadnika

Stopka Janome do mocowania prowadników 200802202 JANOME jest bardzo prosta w obsłudze i pasuje do wybranych modeli coverloków firm Janome oraz Elna. Montowana jest na uchwycie za pomocą systemu matic - czyli na klik. Dzięki temu montaż i demontaż stopki jest szybki i nie sprawia najmniejszych kłopotów. Stopki używa się z prowadnikiem wypustki:

Stopka do mocowania prowadników pasuje do:

  • Janome: 1200D
  • Elna: 745, 845
Producent:
JANOME
Rodzaj stopki:
  • Liniał / Prowadnik