Mata do ploterów Silhouette Cameo 4 (12" x 24")

SILH-CUT-MAT-24-3T
Cena: 99.00 
Dostępność: brak w magazynie
 
długa 30 x 60 cm

Twój adres e-mail zostanie dodany do specjalnej listy oczekujących na ten produkt. Gdy tylko znajdzie się on w magazynie, otrzymasz automatycznie informację o jego dostępności, a Twój adres e-mail zostanie usunięty z listy.

Do schowka  Porównaj 

Mata 12" x 24" (30 x 60cm) do ploterów Silhouette - 814792012147

W ofercie naszego sklepu internetowego obok praktycznych ploterów do wycinania zgromadziliśmy również szeroki wybór akcesoriów do ploterów, które pochodzą prosto z polskiej dystrybucji. Nasza oferta jest zbudowana w taki sposób, aby każdy znalazł to, czego potrzebuje. Zarówno osoby które korzystają z ploterów wyłącznie hobbystycznie, jak i użytkownicy wykorzystujący je do realizacji złożonych, profesjonalnych projektów. Akcesoria dostępne w Szyj.pl mogą zwiększyć możliwości Twojego plotera, jak i ułatwić wykonywanie wielu częstych zadań, a także rozwijać Twoją kreatywność.

Dla osób chcących rozszerzyć pole robocze Silhouette przygotowało dużą matę do ploterów Silhouette. Wielkość maty to 12 x 24 cale, co w przełożeniu na centymetry daje w zaokrągleniu 30 x 60. Przy realizacji dużych projektów duża mata bywa niezastąpiona. Potrafi również pomóc gdy chcemy wycinać jednocześnie większą ilość elementów. Na powierzchni maty zaznaczone są linie pomocnicze, przecinające się pod kątem prostym - ułatwiają dokładne pozycjonowanie materiału na macie. Mata pokryta jest specjalna samoprzylepną warstwą, powierzchnia ta jest wielokrotnego użytku, jej zdaniem jest ustabilizowanie materiału tak, by nie przesuwał się, ani nie podwijał w trakcie wycinania.

Mata podkładowa do plotera z upływem czasu będzie tracić zdolności przylepne. Klej, którym jest pokryta jest wielokrotnego użytku, lecz niestety z biegiem czasu dostrzeżesz, że jego właściwości stają się coraz słabsze. Nadmierne zużycie maty może spowodować odklejanie się fragmentów materiału w trakcie wycinania, dlatego ważne jest, aby w odpowiednim momencie zregenerować matę przy użyciu specjalnych klejów lub wymienić ją na nową.

Mata dedykowana do ploterów Silhouette Cameo 4 oraz Cameo 4 PRO, jak i starszych wersji Cameo 1, 2, 3.

Producent:
SILHOUETTE
Typ produktu:
  • Mata do plotera
Pasuje do plotera:
  • SILHOUETTE CAMEO 1
  • SILHOUETTE CAMEO 2
  • SILHOUETTE CAMEO 3
  • SILHOUETTE CAMEO 4
  • SILHOUETTE CAMEO 4 PRO