Silhouette Pick MeUp - narzędzie do układania małych elementów

SILH-TOOL-04-IND-3T
Cena: 34.99 
Dostępność: w magazynie

Potrzebujesz szybko produktu? Możemy go dostarczyć już w poniedziałek

Złóż zamówienie w ciągu  8 godzin.

+
Do schowka  Porównaj 

Silhouette Pick MeUp - narzędzie do układania małych elementów SILH-TOOL-04-IND-3T

Akcesoria do ploterów przydają się podczas pracy z ploterem dlatego nieustannie dbamy o poszerzanie naszej oferty. Amerykańska marka Silhouette zadbała, aby wybór dodatków do ploterów tej firmy był duży. Produkty Silhouette spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. W naszym sklepie internetowym SZYJ.PL są dostępne zarówno drobne dodatki, jak i maty, zamienne ostrza, adaptery do narzędzi oraz mazaki tej firmy. Szeroka gama produktów w połączeniu z funkcjonalnym, nowoczesnym ploterem jest w stanie sprawić, że niemal każde zdanie będzie wykonalne, a Twoje możliwości twórcze znacznie wzrosną.

Silhouette Pick me up to narzędzie w kształcie długopisu, posiadające lepką końcówkę do podnoszenia i układania drobnych elementów, takich jak dżety, kawałki papieru, czy cyrkonie i koraliki. Stworzone zostało z myślą o pracy z małymi elementami. Przekręcaniem końcówki narzędzia można dozować lepkość tego akcesorium. Jest również do dyspozycji wyjmowany rysik z tyłu narzędzia, dzięki któremu można dociskać małe kawałki papieru.

Skoro możemy sobie ułatwić to trudne i momentami irytujące zadanie, dlaczego by tego nie zrobić? Zakup Silhouette Pick me up to koniec nerwów i stresu związanego z przenoszeniem drobnych elementów, które ciężko czasem złapać nawet pincetą.
Sprawdź również inne akcesoria do pracy z ploterem, polecamy Twojej uwadze zestaw narzędzi Silhouette, zawierający najbardziej przydatne dodatki do pracy z folią i papierem.

Producent:
SILHOUETTE
Typ produktu:
  • Akcesoria do dżetów
  • Akcesoria do małych detali
Pasuje do plotera:
  • BROTHER CM
  • BROTHER SDX
  • SILHOUETTE CAMEO 4
  • SILHOUETTE CAMEO 4 PRO