Stopka do pikowania, haftowania i cerowania (chwytacz rotacyjny, wysoki uchwyt)

830856109 JANOME
Cena: 56.88 
Dostępność: brak w magazynie
 

Twój adres e-mail zostanie dodany do specjalnej listy oczekujących na ten produkt. Gdy tylko znajdzie się on w magazynie, otrzymasz automatycznie informację o jego dostępności, a Twój adres e-mail zostanie usunięty z listy.

Do schowka  Porównaj 

Stopka firmy Janome do pikowania (quiltingu), haftowania i cerowania (typ otwarty) pasująca do maszyn z chwytaczem rotacyjnym i i wysokim uchwytem mocującym.
Wykonana jest z wysokiej jakości przezroczystego tworzywa sztucznego, dzięki czemu dodatkowo zwiększa się widoczność szytego fragmentu oraz precyzja pracy.
Stopka podnosi się razem ze skokiem igły, dzięki czemu możemy swobodnie poruszać materiałem podczas pracy maszyny, a tym samym tworzyć indywidualne, wymarzone projekty. Stopka niezastąpiona podczas pikowania i haftowania z wolnej ręki. Świetnie sprawdzi się również podczas cerowania.
Stopka jest prosta w montażu.
Pasuje do maszyn z chwytaczem rotacyjnym, szerokością zygzaka 7 mm i wysokim uchwytem mocującym, czyli do Janome Skyline S3, Janome MC6600P i Janome MC7700QCP, Elna 7300, Elna 580 eXperience, Elna 720 eXcellence i Elna eXcellance 740.

Producent:
JANOME
Pasuje do maszyn:
  • Elna (z chwytaczem rotacyjnym)
  • Janome (z chwytaczem rotacyjnym)
Przeznaczenie:
  • do maszyn z szerokością ściegu 7 mm
Zastosowanie:
  • Pikowanie, haftowanie, cerowanie
Typ uchwytu:
  • Wysoki
Rodzaj stopki:
  • Do pikowania, haftowania i cerowania