Stopka do podwijania na 3 mm (obrębiania) (do maszyn ze ściegiem 9 mm)

859804008 JANOME
Cena: 23.91 
Dostępność: w magazynie

Dostawa na jutro?

Złóż zamówienie w ciągu  9 godzin

+
Do schowka  Porównaj 

Wyprodukowana przez firmę Janome stopka do podwijania (obrębiania) to część, która została zaprojektowana z myślą o maszynach wyposażonych w rotacyjny chwytacz, których szerokość ściegu wynosi do 9mm.

Stopka do podwijania - charakterystyka

Oferowana przez nas stopka do obrębiania zaprojektowana została pod system matic. Dzięki takiej budowie zarówno jej montaż, jak i wymiana stopki w maszynie są nie tylko szybkie, ale i wygodne.

Stopka do obrębiania (podwijania) Janome znajduje zastosowanie - jak wskazuje jej nazwa - przede wszystkim przy podwijaniu materiałów. Innymi słowy, stopka ta sprawdzi się w sytuacjach, w których niezwykle istotna jest estetyka wykończenia. Stopka doskonale nadaje się nie tylko do tkanin przejrzystych, ale także z powodzeniem może być wykorzystywana przy wykańczaniu bluzek, sukienek lub spódnic. Równie dobrze podoła zadaniu wykończenia firan czy obrusów. Co ważne - szerokość po przeszyciu tą stopką wynosi 3mm.

Zalety stopki do obrębiania

Prezentowana stopka do maszyny do szycia doskonale sprawdzi się w sytuacji, gdy szyjemy z materiałów lekkich lub tkanin o średniej grubości - niestety przy grubych materiałach nie sprawdzi się. Jeśli jednak odpowiednio dobierzemy grubość tkaniny, stopka zapewni nam piękny, cieszący oko efekt podwijania. Możliwe jest to dzięki spiralnemu prowadnikowi - to właśnie on odpowiada za układanie materiału, podobnie jak specjalny rowek pod stopką do maszyny. Dzięki takiej konstrukcji tego elementu materiał tuż przed przeszyciem układa się równo, co pozwala na osiągnięcie doskonałej jakości podwinięcia.

Stopka do podwijania - modele

Dostępna w naszej ofercie internetowej stopka do podwijania firmy Janome pasuje do maszyn do szycia tego producenta. Co ważne jednak, wyłącznie do tych urządzeń, które wyposażone są w rotacyjny chwytacz, a których szerokość ściegu wynosi maksymalnie 9 milimetrów. Oznacza to, że stopka do obrębiania przeznaczona jest do maszyn oznaczonych symbolami

Stopka pasuje do komputerowych maszyn Janome oraz Elna ze ściegiem 9 mm:

Producent:
JANOME
Pasuje do maszyn:
  • Janome (ze ściegiem 9 mm)
Przeznaczenie:
  • do maszyn z szerokością ściegu 9 mm
Zastosowanie:
  • Podwijanie (obrębianie) krawędzi
Typ uchwytu:
  • Matic
Rodzaj stopki:
  • Do podwijania (obrębiania)