Stopka do prowadnika do coverloków Janome

200804101 JANOME
Cena: 64.75 
Dostępność: w magazynie

Potrzebujesz szybko produktu? Możemy go dostarczyć już w poniedziałek

Złóż zamówienie w ciągu  3 godzin.

+
Do schowka  Porównaj 

Stopka do prowadnika do zszywania do owerloków 200804101 JANOME

Chcesz osiągnąć idealnie równą linię szycia i tym samym podnieść jakość wszystkich swoich wyrobów? Postaw na profesjonalne akcesoria krawieckie. Jednym z nich jest stopka do prowadnika do coverloków znanej japońskiej marki Janome. To niewielkie i proste w montażu urządzenie jest niezwykle pomocne. Wystarczy, że podczas szycia będziesz prowadzić krawędź tkaniny tuż przy wystającym elemencie prowadnika, w czym pomogą Ci również wytłoczone linie, które są gwarancją idealnie równego szwu niemal na każdej tkaninie.

Równe szwy bez żadnego wysiłku

Stopka Janome do prowadnika do coverloków jest wykonana z wysokiej jakości, przezroczystego tworzywa sztucznego, które ułatwia prowadzenie materiału. Odporny na odkształcenia model świetnie sprawdza się w trakcie szycia patchworków, oraz podczas łączenia i zszywania tkanin, naszywania kieszeni, tworzenia zakładek oraz szczypanek. Stopka do prowadnika do coverloków Janome pasuje również do owerloków Janome 1200D oraz Elna 745, 845.

Dopasowanie i użycie stopki JANOME do prowadnika do zszywania

Stopka Janome do prowadnika do zszywania 200804101 JANOME jest bardzo prosta w obsłudze i pasuje do wybranych modeli coverloków firm Janome oraz Elna. Montowana jest na uchwycie za pomocą systemu matic - czyli na klik. Dzięki temu montaż i demontaż stopki jest szybki i nie sprawia najmniejszych kłopotów. Stopki używa się z prowadnikiem:

Stopka pasuje do:

  • Janome: 1200D
  • Elna: 745, 845
Producent:
JANOME
Rodzaj stopki:
  • Liniał / Prowadnik