Prowadnik do zszywania i dekorowania do coverloków Janome

200804008 JANOME
Cena: 46.64 
Dostępność: brak w magazynie
 

Twój adres e-mail zostanie dodany do specjalnej listy oczekujących na ten produkt. Gdy tylko znajdzie się on w magazynie, otrzymasz automatycznie informację o jego dostępności, a Twój adres e-mail zostanie usunięty z listy.

Do schowka  Porównaj 

Prowadnik do zszywania i dekorowania do coverloków 200804008 JANOME

Jeśli szyjesz zawodowo, albo Twoją pasją jest tworzenie projektów w domowym zaciszu, to z pewnością wiesz, że niektóre przeszycia i dekoracje są bardzo pracochłonne. W naszym sklepie znajdziesz różnego rodzaju prowadniki, których zalety docenisz już podczas pierwszego użycia. Jednym z nich jest prowadnik firmy Janome do zszywania i dekorowania, przeznaczony do coverloków.

Kolorowe przeszycia i dekoracyjne, wąskie zakładki

Prowadnik japońskiej firmy Janome pozwala zwiększyć wytrzymałość szwu i umożliwia wykonanie wąskiej zakładki w odzieży sportowej, bluzkach, swetrach i pozostałej odzieży codziennej. Dzięki niemu stębnowanie po prawej stronie, czyli wykonanie precyzyjnego przeszycia przytrzymującego szew nie będzie sprawiało Ci już żadnej trudności. Prezentowany model Janome jest łatwy w montażu i pasuje do owerloków Janome 1200D oraz Elna 845. By użyć prowadnika, należy zaopatrzyć się w stopkę Janome 200804101. Różnego rodzaju stopki znajdziesz w atrakcyjnych cenach w naszym sklepie internetowym.

Dopasowanie i użycie prowadnika do zszywania i dekorowania

Prowadnik do zszywania i dekorowania 200804008 JANOME jest łatwy w obsłudze i pasuje do wybranych modeli coverloków firm Janome oraz Elna. Do jego użycia niezbędne jest posiadanie stopki do prowadników, z którą prowadnik współpracuje. Dla uzyskania ciekawszego efektu wizualnego można, podczas szycia, użyć nici różnego koloru.

Stopka pasuje do:

  • Janome: 1200D
  • Elna: 745, 845
Producent:
JANOME