Stopka do ściegu owerlokowego (do maszyn ze ściegiem 9 mm)

859810007 JANOME
Cena: 39.00 
Dostępność: w magazynie

Potrzebujesz szybko produktu? Możemy go dostarczyć już we wtorek

Złóż zamówienie w ciągu  2 dni.

+
Do schowka  Porównaj 

Wśród akcesoriów, które wymagają regularnego uzupełniania w pracowni krawieckiej – zarówno domowej, hobbystycznej, jak i tej bardziej profesjonalnej – z pewnością do najczęstszych zakupów należą igły oraz nici krawieckie. To właśnie przykładowo nici do overlocka, wykorzystywane w codziennej pracy z tego typu maszyną do szycia, będą od nas wymagać dokupowania na bieżąco kolejnych szpulek o różnych barwach i nawojach

Stopka owerlokowa do maszyn - charakterystyka

Oferowana przez nas stopka do ściegu owerlokowego wyprodukowana przez renomowaną firmę Janome, pasuje do maszyn z chwytaczem rotacyjnym, które umożliwiają szycie z szerokością ściegu do 9 mm. Stopka ta zaprojektowana została pod system Matic, dzięki czemu zarówno jej montaż, jak i wymiana są zarazem szybkie i wygodne, nie sprawiając użytkownikowi zbytniej trudności.

Stopka do ściegu owerlokowego Janome stosowana jest do obrzucania krawędzi materiałów, dzięki czemu efekt końcowy jest dużo bardziej estetyczny niż w przypadku obrzucania zwykłą stopką.

Stopka Janome do ściegu owerlokowego - budowa

Budowa stopki, jak łatwo się domyślić, wzorowana jest na maszynach typu owerlok - zaopatrzona jest w specjalny metalowy języczek, z którego nitka zsuwa się w trakcie szycia. Rozwiązanie to sprawia, że krawędź obszywanego przez nas materiału nie marszczy się i nie roluje. Dzięki zastosowaniu prowadnika praca ze stopką do ściegu owerlokowego jest bardzo prosta, a szerokość obrzucania – idealnie równa.

Stopka owerlokowa - kompatybilne modele

Wśród akcesoriów, które wymagają regularnego uzupełniania w pracowni krawieckiej – zarówno domowej, hobbystycznej, jak i tej bardziej profesjonalnej – z pewnością do najczęstszych zakupów należą igły oraz nici krawieckie. To właśnie przykładowo nici do overlocka, wykorzystywane w codziennej pracy z tego typu maszyną do szycia, będą od nas wymagać dokupowania na bieżąco kolejnych szpulek o różnych barwach i nawojach.

Stopka pasuje do komputerowych maszyn Janome oraz Elna ze ściegiem 9 mm:

Producent:
JANOME
Pasuje do maszyn:
  • Janome (ze ściegiem 9 mm)
Przeznaczenie:
  • do maszyn z szerokością ściegu 9 mm
Zastosowanie:
  • Szycie ściegiem owerlokowym
Typ uchwytu:
  • Matic
Rodzaj stopki:
  • Do ściegu owerlokowego