Stopka uniwersalna do coverlocków Janome i Elna

797093001 JANOME
Cena: 199.00 
Dostępność: w magazynie

Potrzebujesz szybko produktu? Możemy go dostarczyć już w środa

Złóż zamówienie w ciągu  21 godzin.

+
Do schowka  Porównaj 

Stopka uniwersalna 797093001 Janome do coverlocków Janome i Elna

Uniwersalna stopka do coverlocków Janome i Elna znajduje się w standardowym wyposażeniu każdej maszyny. Jednak czasami może się zdarzyć, że z jakiegoś powodu będzie Ci potrzebna nowa stopka, model uniwersalny jest doskonałym wyborem w każdej sytuacji. Dzięki niej wykonasz wszystkie podstawowe zadania takie jak obrzucanie, zszywanie materiałów ściegiem owerlokowym, a także szycie ściegami coverlockowymi. Prezentowana stopka przeznaczona jest do urządzeń Janome 1200 D oraz Elna 745 i 845.

Uniwersalna stopka, czyli wyposażenie podstawowe każdej krawcowej

W trakcie szycia, zwłaszcza na poziomie profesjonalnym, wykorzystuje się szereg stopek przeznaczonych do wykonywania różnych czynności krawieckich. Jednak najpotrzebniejsza jest stopka uniwersalna, która pozwala na bezproblemowe szycie. Prezentowana stopka przystosowana jest do systemu Matic, co oznacza, że zatrzaskuje się ją na uchwycie stopki bez konieczności sięgania po jakiekolwiek narzędzia specjalistyczne.

Dopasowanie i użycie stopki JANOME do zadań uniwersalnych

Stopka uniwersalna do coverloków 797093001 JANOME jest łatwa w obsłudze i pasuje do wybranych modeli coverloków firm Janome oraz Elna. Montowana jest na uchwycie za pomocą systemu matic - czyli na klik. Dzięki temu montaż i demontaż stopki jest szybki i nie sprawia najmniejszych kłopotów. Stopka jest metalowa, dzięki czemu nie należy się obawiać o jej trwałość.

Stopka pasuje do:

  • Janome: 1200D
  • Elna: 745, 845
Producent:
JANOME
Rodzaj stopki:
  • Uniwersalna