Stopka z górnym transportem do maszyny Janome Skyline S3, Elna 580

200309008 JANOME
Cena: 129.00 
Dostępność: brak w magazynie
 

Twój adres e-mail zostanie dodany do specjalnej listy oczekujących na ten produkt. Gdy tylko znajdzie się on w magazynie, otrzymasz automatycznie informację o jego dostępności, a Twój adres e-mail zostanie usunięty z listy.

Do schowka  Porównaj 

Stopka z górnym transportem / stopka krocząca

Zastosowanie stopki podczas szycia ułatwia płynne podawanie materiału, dzięki czemu przeszywanie odbywa się bez rozsuwania warstw względem siebie i marszczenia zszywanych warstw, a dołączony prowadnik pomaga wykonać równoległe stębnowanie.
Stopka świetnie sprawdzi się przy szyciu materiałów trudnych w transporcie (np. skóra, skaj) oraz pikowaniu i równoległym stębnowaniu, jak i szyciu wielowarstwowym np. minky, polar.

Mocując stopkę należy w pierwszym kroku odkręcić cały uchwyt mocujący, żeby w jego miejscu umieścić stopkę kroczącą. Zakładając ją, zwróć uwagę żeby ruchoma dźwignia oparła się na śrubce mocującej igłę. W ten sposób stopka będzie współpracować z ruchem igły. Dopiero tak nasuniętą stopkę można przykręcić do drążka. Montaż nie jest skomplikowany i bez trudu każdy wykona go samodzielnie.

Ta stopka jest przeznaczona do maszyn Janome Skyline S3 oraz Elna 580 eX.

Producent:
JANOME
Pasuje do maszyn:
  • Elna (z chwytaczem rotacyjnym)
  • Janome (z chwytaczem rotacyjnym)
Przeznaczenie:
  • do maszyn z szerokością ściegu 7 mm
Zastosowanie:
  • Szycie materiałów trudnych w transporcie
Typ uchwytu:
  • Wysoki
Rodzaj stopki:
  • Z górnym transportem