Uchwyt na mazaki do ploterów Silhouette Cameo 5 i Curio 2 (SILH-PEN-HOLDER-CMB2; TYP C)
Uchwyt na mazaki Silhouette – Curio 2/Cameo 5 to nowoczesne narzędzie pozwalające na umieszczenie dowolnych mazaków w karetce plotera, dzięki czemu wykonasz estetyczne szkice, napisy i ornamenty. Zmodernizowany uchwyt pozwala tworzyć kaligrafię, co daje efekt pisma odręcznego, a dzięki możliwości umieszczenia w drugim uchwycie karetki plotera, możliwe jest jednoczesne cięcie i szkicowanie bez potrzeby wymiany narzędzia podczas pracy.
Używanie uchwytu na mazaki jest łatwe. W komplecie znajduje się jeden podłużny uchwyt oraz trzy nakręcane na niego nasadki o różnych średnicach: S, M, L. Na początek dopasuj przybory do rysowania które chcesz wykorzystać do najbardziej pasującej nasadki, a następnie wsuń w ten sposób, aby zwężająca się końcówka nasadki była zwrócona w kierunku czubka pisaka. Następnie dosuń białą oprawkę uchwytu i dokręć ją, żeby ustabilizować mazak w środku. Tak przygotowane przybory można już umieszczać w uchwycie plotera. Pamiętaj, aby przy przesyłaniu pliku do plotera oznaczyć w ustawieniach jako narzędzie: uchwyt do pióra.
Dzięki modernizacji uchwytu możliwe stało się kaligrafowanie, dzięki czemu napisy jeszcze bardziej będą przypominały odręczne pismo. Kaligrafować można z wykorzystaniem ploterów Curio 2 oraz Cameo 5. Możliwość umieszczenia narzędzia w drugim uchwycie karetki umożliwia również jednoczesne cięcie i szkicowanie, lub szkicowanie dwoma kolorami bez konieczności wymiany narzędzi, z użyciem obu uchwytów karetki.
W opakowaniu znajdują się cztery elementy:
- jeden podłużny uchwyt na przybory
- trzy nasadki dla różnych rozmiarów pisaków: mała "S" w kolorze niebieskim, średnia "M" biała oraz duża "L" szarej barwy.
Ten uchwyt na mazaki jest odpowiedni tyllko do Cameo 5 i Curio 2.
- Uchwyt pisaka do plotera
- SILHOUETTE CAMEO 5
- SILHOUETTE CAMEO 5 PLUS
- SILHOUETTE CURIO 2