Wykrój na dziecięcą sukienkę margaretkę

I NEEDLE MARGARETKA
Cena: 19.99 
Dostępność: w magazynie

Potrzebujesz szybko produktu? Możemy go dostarczyć już w czwartek

Złóż zamówienie w ciągu  20 godzin.

+
Do schowka  Porównaj 

Wykrój INeedle KIDS na sukienkę margaretkę dziecięcą

Dostępne w naszej ofercie internetowej wykroje krawieckie umożliwiają samodzielne przygotowanie różnych elementów odzieży od lekkich zwiewnych sukienek na lato, po stylowe marynarki i płaszcze. Od niedawna do naszej oferty trafiły również wykroje z linii INeedle Kids, z którymi z łatwością uszyjesz ubrania dla dzieci. Są to drukowane, czytelnie oznaczone wykroje z modnymi krojami.

Na bazie tego wykroju możesz uszyć dziecięcą luźną sukienkę margaretkę w rozmiarach od 86 do 134. Sukienka Margaretka jest lekko dopasowana w górnej części, a następnie delikatnie rozszerza się ku dołowi. Dekolt sukienki ma mały kołnierzyk i jest wykończony delikatnym wiązaniem. Rękaw ma długość 3/4. Wykrój na dziecięcą sukienkę jest umieszczony na dużym arkuszu papieru z wyraźnie wyznaczonymi liniami odpowiadającymi za poszczególne rozmiary - każdy rozmiar posiada inny kolor, dlatego z łatwością zorientujesz się w oznaczeniach. Poza samym wykrojem na arkuszu znajdziesz również przydatne wskazówki i podpowiedzi np. jak prawidłowo zdjąć miarę i dobrać rozmiar.

Do uszycia dziecięcej sukienki polecany jest wybór miękko układających się dzianin fakturowanych, gładkich lub we wzory, dżersej, punto naturalne bądź mieszane.

Do uszycia sukienki w rozmiarze od 86 do 134 potrzebne jest od 82 cm do 157 cm materiału (przy szerokości belki 140 cm), a także lamówka o długości 25 cm.

Z jakich materiałów uszyć dziecięcą sukienkę?

  • Do uszycia sukienki polecamy użycie miękko układające się dzianiny fakturowane, gładkie lub we wzory, dżersej, punto naturalne bądź mieszane.

Ile materiału potrzebujesz do uszycia?

  • W zależności od rozmiaru potrzebujesz od 82 cm do 157 cm materiału (przy szerokości belki 140 cm). Lamówka o długości 25 cm.
Producent:
iNEEDle
Rodzaj wykroju:
Dziecięcy
Poziom trudności:
Bardzo łatwy