Zestaw 12 nici do owerloka Madeira Aerolock (1200 m)

MADEIRA 8092
Cena: 224.99 
Dostępność: w magazynie

Potrzebujesz szybko produktu? Możemy go dostarczyć już we wtorek

Złóż zamówienie w ciągu  2 dni.

+
Do schowka  Porównaj 

Zestaw nici owerlokowych Madeira Aerolock (12 szpulek po 1200 m) - Madeira 8092

Nici do szycia Madeira Aerolock to doskonałe nici polecane do pracy na owerloku czy coverze. Powstają w całości z poliestru rdzeniowego, który zapewnia ogromną trwałość, gładkość i elastyczność. Nici nie rozwarstwiają się, dobrze układają, są trwałe i mocne. Doskonała odporność na odbarwienia nawet po wielokrotnym praniu sprzyja ich stosowaniu w odzieży. Ten zestaw zawiera nici o standardowej grubości 125, nitki mają długość 1200 metrów. Nici Madeira Aerolock możesz stosować nie tylko do szycia na owerloku, ale także na wieloczynnościowej maszynie do szycia.

Produkowane w Niemczech nici Madeira powstają z zachowaniem surowych norm jakościowych i produkcyjnych. Produkty charakteryzują się certyfikatem OEKO-TEX® Standard 100, który zaświadcza, że powstają bez szkody dla środowiska oraz nie ma w nich szkodliwych dla nas substancji chemicznych.

Wśród produktów dostępnych w naszym sklepie internetowym zgromadziliśmy wszystko, co niezbędne w trakcie szycia. Jedną z rzeczy, bez których nie może się obejść ani domowa pracowania, ani profesjonalna szwalnia są dobrej jakości nici do szycia. Cenione, niemieckie nici Madeira są jednymi z chętniej wybieranych spośród produktów dostępnych w naszym asortymencie. Madeira od lat znana jest na całym świecie z produkcji doskonałych nici do szycia i haftowania. Zestaw nici owerlokowych Madeira 8092 zawiera 12 szpulek. Każdy kolor nici, który znajduje się w zestawie można kupić oddzielnie, ale na większym nawoju - 2500 metrów

  • Nawój: 1200 m
  • Grubość: 125
  • Kolory: 12 szpulek w wygodnym pudełku
Producent:
MADEIRA
Nawój:
  • 1200 m