Zestaw 6 nici do jeansu Ariadna Talia & Nokton

ARIADNA TALIA JEANS
Cena: 21.99 
Dostępność: w magazynie

Potrzebujesz szybko produktu? Możemy go dostarczyć już w poniedziałek

Złóż zamówienie w ciągu  9 godzin.

+
Do schowka  Porównaj 

Zestaw 6 szpulek nici do jeansu Ariadna, w praktycznym pudełku do przechowywania. W skład zestawu wchodzą 4 szpulki nici Ariadna Talia 30 o nawoju 70 metrów oraz 2 szpulki nici Ariadna Nokton 80C o nawoju 150 metrów. Kolorystyka zestawu pozwoli bez problemu dobrać właściwą nić do prac z materiałami jeansowymi.

Nokton 80C to nici rdzeniowe (skład 69% poliester i 31% bawełna), poliestrowy rdzeń ma w nich bawełniany oplot. Takie połączenie sprawia, że odzież uszyta tymi nićmi jest bardzo przyjazna w kontakcie ze skórą czlowieka, Ponadto nici zostały wybarwiome tak, aby wykonane nimi szwy lub cery były jak najmniej widoczne na materiale. Nokton 80C to nici przeznaczone głównie do szycia jeansu, ale nie tylko. Wysoka wytrzymałość na zrywanie, podwyższona odporność termiczna (ochrona przed wysoką temperaturą igły) i bardzo dobra szwalność sprawiają, że nici nadają się do każdego rodzaju szwu, każdego ściegu i rodzaju maszyny. Są więc stosowane również do szycia odzieży roboczej i ochronnej, mundurów, kombinezonów strażackich, odzieży wodoodpornej, turystycznej, a także sportowej. Na jednej szpulce jest 150 m nici Nokton 80C. Zalecane do nich są igły do jeansu o grubości 80-90.

Ariadna Talia 30 wykonane w 100% z poliestru ciętego. Ze względu na swoją grubość są stworzone do szycia tkanin jeansowych. Możesz sięgnąć po te nici, jeśli szyjesz ciężkie tkaniny, galanterię skórzaną i skóropodobną, meble tapicerowane, materace czy nawet wykładziny podłogowe. Wykonasz nimi również ściegi ozdobne na odzieży czy efektownie wyglądające obszycia dziurek. To również produkt o bardzo dobrej szwalności.

Producent:
ARIADNA
Nawój:
  • 150 m