Zestaw do covera Janome

.796401003 JANOME
Cena: 279.00 
Dostępność: 3-5 dni
 
+
Do schowka  Porównaj 

Zestaw akcesoriów do covera 796401003 Janome

Zestaw akcesoriów do covera renomowanej, japońskiej marki Janome to przydatny komplet, który z pewnością ułatwi i przyspieszy pracę zarówno początkującym, jak i wykwalifikowanym krawcom. W zestawie znajdziesz stolik o wymiarach 29,5 x 20,5 cm, który powiększa pole pracy. Dzięki niemu wygodnie uszyjesz większe projekty, takie jak bluzy, kurtki, czy pościel. Stolik został wyposażony w odchylane nóżki zabezpieczone przed przesuwaniem gumową końcówką. Nóżki można w każdej chwili rozłożyć lub złożyć, a każda z nich ma osobną regulację wysokości.

Wygodne i przyjemne szycie z zestawem Janome 3 w 1

W komplecie znajduje się też przezroczysta stopka, która zapewnia lepszą kontrolę podczas szycia i jest bardzo przydatna podczas naszywania ozdobnych stębnówek w zaznaczonym uprzednio miejscu. Z kolei idealne wszycie lub naszycie gumy na szerokość od 9 do 13,5 mm z jednoczesnym marszczeniem materiału umożliwia dołączony do zestawu prowadnik do wszywania gumy. Urządzenie wyposażone w naprężacz pozwala ustawić siłę naprężenia wszywanej gumki. Prezentowany zestaw pasuje do wybranych coverów renomowanych firm Janome oraz Elna.

Akcesoria do covera taniej w zestawie!

Decydując się na zakup opisywanego zestawu 796401003 JANOME zyskujesz 3 przydatne akcesoria, które ułatwią i uprzyjemnią pracę z maszyną. Zakup zestawu to także oszczędność pieniędzy - ok. 25% wartości akcesoriów wchodzących w skład zestawu.

Zestaw pasuje do wybranych modeli maszyn drabinkowych (coverów) firm Janome i Elna:

  • Janome:1000CP, 1000CPX, 2000CPX, CP3000P
  • Elna: 444, EasyCover
Producent:
JANOME