Zestaw 4 nici do owerloka Madeira (biały)

MADEIRA 9118 ETI 8010
Cena: 66.99 
Dostępność: w magazynie

Potrzebujesz szybko produktu? Możemy go dostarczyć już we wtorek

Złóż zamówienie w ciągu  2 dni.

MADEIRA 9118 ETI 8010 - BIAŁE
+
Do schowka  Porównaj 

Zestaw białych nici do owerloków MADEIRA 9118 ETI 8010

Wśród akcesoriów, które wymagają regularnego uzupełniania w pracowni krawieckiej – zarówno domowej, hobbystycznej, jak i tej bardziej profesjonalnej – z pewnością do najczęstszych zakupów należą igły oraz nici krawieckie. To właśnie przykładowo nici do overlocka, wykorzystywane w codziennej pracy z tego typu maszyną do szycia, będą od nas wymagać dokupowania na bieżąco kolejnych szpulek o różnych barwach i nawojach.

Nici do overlocka MADEIRA 9118 ETI 8010

Posiadając w swojej pracowni maszynę typu owerlok warto zadbać o to, by kupować nici krawieckie dedykowane tym właśnie urządzeniom. W ofercie naszego sklepu internetowego SZYJ.PL znajduje się zestaw, zawierający białe nici do owerloka MADEIRA 9118 ETI 8010. W jego skład wchodzą najwyższej jakości nici owerlokowe w kolorze białym. Cechuje je duża trwałość, co więcej - zachowują swoje właściwości nawet po częstym praniu tkanin, którymi zostały zszyte. Zestaw ten przeznaczony jest do szycia na owerlokach oraz maszynach typu cover.

Nici do owerloka MADEIRA 9118 ETI 8010 - skład zestawu

Oferowany przez nas zestaw składa się z trzech szpulek standardowej nici do owerloków marki Madeira Aerolock 125 (tj. o grubości 125), których nawój ma długość 1200 metrów. Dodatkowo w zestawie znajduje się jedna szpulka specjalnej, elastycznej nici do chwytaczy - mowa o nici Madeira Aeroflock 100, której nawój ma długość 1000 metrów. Wszystkie cztery nici w białym kolorze zapakowane są w dedykowany kartonik. Dzięki temu nic nie stoi na przeszkodzie, by zakupić je jako świetny zestaw na prezent dla osoby, która dopiero rozpoczyna przygodę z szyciem maszynowym lub wiemy, że szyje na co dzień - a dobrych nici nigdy za wiele :)

Nie tylko białe nici - o co jeszcze warto zadbać?

Choć nici do overlocka są istotnym akcesorium, warto także zaopatrzyć się w zestaw dodatkowych igieł - te bowiem lubią się łamać w najmniej odpowiednich momentach. Ponadto, pozostając w temacie nitek - białe nici do owerloka warto skontrować także zestawem nici czarnych lub w innej barwie. Dzięki temu w domowej lub firmowej pracowni krawieckiej będziemy mieć pod ręką różne zestawy nici do owerloka, gotowych do wykorzystania w każdym momencie i – co ważne – adekwatnych do koloru tkanin, z którymi przyjdzie nam pracować. Warto także zadbać o dobre nożyczki krawieckie czy też zestaw dodatkowych stopek do maszyny - wszystkie te akcesoria znajdziesz w naszym sklepie internetowym SZYJ.PL. Odwiedź także naszą Strefę Okazji, w której czeka na Ciebie wiele produktów w zaskakująco niskiej cenie!

Dane techniczne zestawu:

  • Nawój: 3x 1200 m (Aerolock), 1x 1000 m (Aeroflock)
  • Grubość: 125 (Aerolock), 100 (Aeroflock)
  • Kolor: Biały (white)
Producent:
MADEIRA
Nawój:
  • 1200 m