POLECAMY

Folia samoprzylepna Silhouette złota (23 cm)

SILH-V9-GP-GLD-C
Cena: 49.90 
Dostępność: w magazynie

Potrzebujesz szybko produktu? Możemy go dostarczyć już we wtorek

Złóż zamówienie w ciągu  1 dni.

złota
+
Do schowka  Porównaj 

Winylowa folia samoprzylepna Silhouette - 23 cm

Błyszcząca folia ploterowa Silhouette w kolorze złotym (metaliczna) do przygotowywania naklejek. Wykonasz przy jej udziale nalepki na płaskie powierzchnie: drewno, metal, szkło, tworzywa sztuczne. Często stosowana do dekoracji na ściany w mieszkaniu, a także na balony. Rolka o szerokości 23 cm i długości 3 metry. Taka szerokość przystosowana jest od razu do cięcia w ploterach Silhouette Portrait.

Dla łatwiejszego przenoszenia wyciętych elementów polecamy stosowanie folii transferowej.

Drobiazgi takie jak specjalne haczyki czy scrapery mogą ułatwić Ci pracę z folią - usprawniają zdejmowanie wyciętych fragmentów i ich aplikację.

✩ W ofercie naszego sklepu internetowego możesz znaleźć folie dopasowane szerokością do najpopularniejszych hobbystycznych ploterów tnących o szerokościach rolek 23 cm i 30 cm. Folie ploterowe w różnych kolorach, o wykończeniu matowym, błyszczącym a nawet brokatowym. Uzupełnienie oferty stanowią również gotowe zestawy składające się z kilku dopasowanych do siebie kolorów. Liczymy, że duży wybór pozwoli każdemu odnaleźć to, co przydatne będzie podczas prac z ploterem.

Producent:
SILHOUETTE
Typ produktu:
  • Folia samoprzylepna
Pasuje do plotera:
  • PORTRAIT 1
  • PORTRAIT 2
  • PORTRAIT 3