4%

Zestaw maszyna do szycia Janome Skyline S7 plus uniwersalny stół

.JANOME SKYLINE S7 + STÓŁ
Cena: 9549.00  Cena regularna: 9927.00 
9549.00 zł
Oszczędzasz: 378.00 zł (4%)
 
maszyna ze stołem
+
Do schowka  Porównaj 
Produkty wchodzące w skład zestawu:
1  x 8116.00 zł 7846.00 zł
1  x 179.00 zł 139.01 zł
1  x 1599.00 zł 1530.99 zł

W zestawie taniej!
Kupując maszynę do szycia Janome Skyline S7 z uniwersalnym stołem i płytką maskującą oszczędzasz 985,69 zł!
Kupując Janome Skyline S7 otrzymujesz doskonałą wielofunkcyjną komputerową maszynę do szycia. Dołączony stół pozwoli jeszcze lepiej wykorzystać potencjał maszyny i szyć w najbardziej komfortowych warunkach.

W skład zestawu wchodzą:

MASZYNA DO SZYCIA JANOME SKYLINE S7

Janome Skyline S7 to bardzo nowoczesna, komputerowa maszyna do szycia. Ma ogromną przestrzeń do pracy, co oznacza niesamowity komfort i wygodę podczas szycia dużych powierzchni, patchworków, a także pikowania. Została wyposażona we wszystkie funkcje, które maszyna najwyższej klasy posiadać powinna.
Na tle innych maszyn wyróżnia ją duży, kolorowy ekran, który można było do tej pory spotkać jedynie w hafciarkach i maszyno-hafciarkach, dołączony program Stitch Composer, dzięki któremu możemy projektować własne kompozycje i który daje nam nieograniczoną liczbę ściegów oraz automatyczne podnoszenie/opuszczanie stopki.
W Janome Skyline S7 zastosowano także jeszcze łatwiejszy w obsłudze nawlekacz igły oraz regulację oświetlenia pola pracy - teraz samodzielnie zdecydujesz, z których LEDowych diod chcesz skorzystać.
Skyline S7 to bez wątpienia genialna maszyna do szycia. Zapewnia niesamowity komfort pracy, a zastosowane nowoczesne rozwiązania w połączeniu z łatwością obsługi oraz dostępną dużą przestrzenią pracy sprawiają, że zadowoli każdego - od hobbysty po profesjonalistę. Maszyna najwyższej klasy, do każdych zadań szyciowych.

STÓŁ DO MASZYN DO SZYCIA JANOME I ELNA

Uniwersalny stół do maszyn Janome zapewnia dużą, wygodną i stabilną przestrzeń podczas szycia. Świetnie sprawdzi się przy szyciu i pikowaniu dużych powierzchni materiałów. Idealny do tworzenia patchworku. Wymiary stołu - 114 x 44,5 cm. Jest także miejsce na montaż podnośnika kolanowego.

PŁYTKA F MASKUJĄCA DO STOŁU DO MASZYN JANOME I ELNA

Płytka maskująca przeznaczona do stołu do maszyn Janome Skyline S7. Została wykonana z wysokiej jakości tworzywa, jest trwała i przyjemna w dotyku.

Producent:
JANOME