1%

Maszyna do szycia Elna 220eX z torbą

.ELNA 220 EX + TORBA
Cena brutto: 1069.00  Cena regularna: 1078.99 
Oszczędzasz: 9.99 zł (1%)
 
maszyna z torbą
+
Do schowka  Porównaj 
Produkty wchodzące w skład zestawu:
Maszyna do szycia Elna 220eX z torbą
1  x 79.99 zł 70.00 zł

Maszyna do szycia Elna 220 eX w zestawie z torbą na maszynę taniej!
Kupując maszynę Elna 220eX otrzymujesz bardzo mocną, wielofunkcyjną mechaniczną maszynę do szycia. Dołączona w zestawie wygodna torba na maszynę zapewni komfort przechowywania i transportowania.

W zestawie taniej! W skład zestawu wchodzą:

MASZYNA DO SZYCIA ELNA 220EX

Maszyna do szycia Elna 220ex to domowa maszyna z chwytaczem wahadłowym, regulacją długości i szerokości ściegów oraz wolnym ramieniem. Wśród 15 programów ściegowych znajdziemy ściegi użytkowe, satynowe, ozdobne oraz półautomatyczne obszywanie dziurki. W maszynie Elna 220EX mamy do dyspozycji nawlekacz igły, obcinacz nitek oraz regulowany docisk stopki. Na blacie stolika znajdują się otwory, które można wykorzystać do montażu liniału oraz przystawki do szycia po okręgu.

TORBA NA MASZYNĘ DO SZYCIA

Torba na maszynę jest doskonała do przechowywania oraz transportowania maszyny do szycia. Duża, otwierana na zamek komora ułatwia pakowanie i wyjmowanie maszyny z torby. Dodatkowo na rączkach torby znajduje się miękki uchwyt do noszenia torby w ręce. Pasuje na większość standardowych maszyn do szycia. Wykonana została z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które zabezpieczy maszynę przed otarciami.
Zewnętrzne wymiary torby - 42x19x30 (długość x głębokość x wysokość).