5%

Maszyna do szycia Juno E1015 GREEN + torba na maszynę

.JUNO E1015 GREEN + TORBA
Cena: 769.00  Cena regularna: 808.00 
769.00 zł
Oszczędzasz: 39.00 zł (5%)
 
zielona z torbą
+
Do schowka  Porównaj 
Produkty wchodzące w skład zestawu:
1  x 89.00 zł 50.00 zł

W zestawie taniej! Kupując zestaw otrzymujesz maszynę do szycia Juno by Janome E1015 i praktyczną torbą do jej bezpiecznego i wygodnego przechowywania.

Zestaw zawiera:

  • Maszynę Juno Janome E1015 to najchętniej wybierana maszyna do szycia, która zgromadziła już ogromną liczbę fanów w Polsce. W Juno E1015 do dyspozycji mamy 15 najpopularniejszych programów ściegowych w tym ścieg prosty (stebnowy), zygzak, ścieg owerlokowy, kryty, ściegi ozdobne i półautomatyczne obszywania dziurki. Wybór ściegów i ich regulacja odbywa się za pomocą dwóch wygodnych pokręteł umieszczonych na froncie maszyny. Obsługa maszyny jak i jaj nawlekanie jest bardzo proste. Mimo iż Juno by Janome E1015 to podstawowy model maszyny posiada kilka praktycznych udogodnień jak np. zatrzaskowe mocowanie stopek, ledowe oświetlenie miejsca pracy, możliwość szycia podwójną i wolne ramię, które ułatwia szycia na okrągło więc wykańczanie rękawów, wszywania ściągaczy czy skracanie spodni będzie łatwe i bezproblemowe. Maszyna do szycia Janome Juno E1015 to doskonała maszyna dla osób zaczynających swoją przygodę z szyciem.

  • Torbę na maszynę jest doskonała do przechowywania czy transportowania maszyny do szycia. Duża, otwierana na zamek komora ułatwia pakowanie i wyjmowanie maszyny z torby. Dodatkowo na rączkach torby znajduje się miękki uchwyt do noszenia torby w ręce.
Producent:
JUNO BY JANOME