4%

Maszyna do szycia Juno E1015 z torbą

.JUNO E1015 + TORBA
Cena brutto: 499.00  Cena regularna: 518.99 
Oszczędzasz: 19.99 zł (4%)
Dostępność: w magazynie
 

Potrzebujesz szybko produktu? Możemy go dostarczyć już we wtorek

Złóż zamówienie w ciągu  2 dni.

maszyna z torbą

+
Do schowka  Porównaj 
Produkty wchodzące w skład zestawu:
Maszyna do szycia Juno E1015 z torbą
1  x 69.99 zł 50.00 zł

Maszyna do szycia Janome Juno E1015 w zestawie z torbą na maszynę taniej!
Kupując Juno E1015 otrzymujesz bardzo mocną i odporną na błędy maszynę do szycia. Dołączona w zestawie praktyczna torba na maszynę zapewni komfort przechowywania i transportowania.

W skład zestawu wchodzą:

  • Maszyna do szycia Juno E1015
    Maszyna do szycia Juno by Janome E1015 to wielofunkcyjna mechaniczna maszyna do szycia z chwytaczem wahadłowym. Wyposażona jest w niezbędne ściegi i funkcje, dzięki którym można cieszyć się radością szycia podczas domowych prac. Jest bardzo mocna, szybka i przyjemna w obsłudze. Juno 1015 to doskonała maszyna do szycia dla osób, które cenią sobie zarówno jakość wykonania jak i prostotę użytkowania. Polecamy osobom początkującym oraz szukającym mocnej i trwałej maszyny do domowych prac. Z uwagi na łatwość obsługi i dużą tolerancję na błędy początkujących, Juno sprawdzi się świetnie w szkołach oraz na warsztatach krawieckich.
  • Torba na maszynę do szycia
    Torba na maszynę jest doskonała do przechowywania oraz transportowania maszyny do szycia. Duża, otwierana na zamek komora ułatwia pakowanie i wyjmowanie maszyny z torby. Dodatkowo na rączkach torby znajduje się miękki uchwyt do noszenia torby w ręce. Pasuje na większość standardowych maszyn do szycia. Wykonana została z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które zabezpieczy maszynę przed otarciami.
    Zewnętrzne wymiary torby - 42x19x30 (długość x głębokość x wysokość).
Producent:
JANOME