4%

Maszyna do szycia Juno J15 z torbą

.JUNO J15 + TORBA
Cena brutto: 528.00  Cena regularna: 547.99 
Oszczędzasz: 19.99 zł (4%)
Dostępność: w magazynie
 

Dostawa na jutro?

Złóż zamówienie w ciągu  2 godzin

maszyna z torbą

+
Do schowka  Porównaj 
Produkty wchodzące w skład zestawu:
Maszyna do szycia Juno J15 z torbą
1  x 69.99 zł 50.00 zł

Maszyna do szycia Janome Juno J15 w zestawie z torbą na maszynę taniej!
Kupując Juno J15 otrzymujesz mocną i wytrzymałą mechaniczną maszynę do szycia. Dołączona w zestawie praktyczna torba na maszynę zapewni komfort przechowywania i transportowania.

W skład zestawu wchodzą:

  • Maszyna do szycia Juno J15
    Maszyna do szycia Juno by Janome J15 to wielofunkcyjna mechaniczna maszyna do szycia wyposażona w chwytacz wahadłowy. Jest bardzo stabilna i mocna, posiada niezbędne ściegi w tym program do półautomatycznego obszywania dziurek oraz specjalną osłonę igły, dzięki której maszyny mogą bezpiecznie używać również dzieci. Wygodne pokrętła, świetnie spasowane elementy oraz LEDowe oświetlenie pola pracy sprawiają, że komfort pracy na Juno J15 jest bardzo wysoki.
  • Torba na maszynę do szycia
    Torba na maszynę jest doskonała do przechowywania oraz transportowania maszyny do szycia. Duża, otwierana na zamek komora ułatwia pakowanie i wyjmowanie maszyny z torby. Dodatkowo na rączkach torby znajduje się miękki uchwyt do noszenia torby w ręce. Pasuje na większość standardowych maszyn do szycia. Wykonana została z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które zabezpieczy maszynę przed otarciami.
    Zewnętrzne wymiary torby - 42x19x30 (długość x głębokość x wysokość).
Producent:
JANOME