1%

Maszyna do szycia Singer 4423 z torbą transportową

.SINGER 4423 HEAVY DUTY + TORBA
Cena: 1149.00  Cena regularna: 1158.00 
1149.00 zł
Oszczędzasz: 9.00 zł (1%)
 
maszyna z torbą
+
Do schowka  Porównaj 
Produkty wchodzące w skład zestawu:
1  x 89.00 zł 80.00 zł

Maszyna do szycia Singer 4423 z torbą

Decydując się na maszynę do szycia, warto nie tylko zastanowić się nad tym, jaki model będzie dla nas odpowiedni. Dobrym pomysłem jest również zadbanie o dodatkowe akcesoria, by zapewnić naszemu urządzeniu bezpieczny transport oraz odpowiednie przechowywanie w domowym zaciszu. Z tego powodu warto sprawdzić zestawy, w skład których wchodzi zarówno maszyna do szycia, jak i pasująca do niej torba lub walizka na maszynę.

Singer 4423 – zalety urządzenia

Maszyna do szycia Singer 4423 Heavy Duty jest bardzo mocnym, mechanicznym modelem maszyny, który cechuje się łatwością w obsłudze. Zaletą tej maszyny jest jej prędkość – umożliwia ona szycie nawet ponad 1000 ściegów na minutę, oferując nie tylko podstawowe ściegi użytkowe – zygzak, prosty, satynowy czy kryty, ale również możliwość automatycznego obszywania dziurki.

Co więcej, model ten wyróżnia regulacja docisku stopki, wolne ramię oraz możliwość szycia podwójną igłą. Udogodnienia te sprawiają, że maszyna Singer 4423 z linii Heavy Duty sprawdzi się w przypadku szycia każdego rodzaju materiału.

Torba na maszynę do szycia Singer 4423

Kiedy nie korzystamy z maszyny do szycia, istotne jest, by w odpowiedni sposób ją zabezpieczać – czy to podczas transportu, czy też w domowym zaciszu. Doskonałym rozwiązaniem jest torba na maszynę do szycia, która spełni swoją funkcję w obu tych przypadkach. Jej duża komora, otwierana za pomocą zamka błyskawicznego, umożliwia wygodne pakowanie i wyjmowanie maszyny. Dodatkową zaletą torby jest miękki uchwyt na jej rączkach umożliwiający wygodne noszenie.

Oferowana przez nas wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego torba na maszynę do szycia sprawdzi się nie tylko w przypadku maszyny Singer 4423 Heavy Duty, ale także innych maszyn, ponieważ jej wymiary (42 cm długości, 19 cm głębokości i 30 cm wysokości) pasują na większość standardowych maszyn do szycia.

Producent:
SINGER