Filtrowanie

Filtrowanie

Producent
Polecane
Gwarancja
Regulacja docisku stopki
Maksymalne pole haftu
Program w zestawie
Czcionki z polskimi znakami (1)
Wolne ramię
Menu w j. polskim
Regulacja szerokości ściegów
Zastosuj filtry
13%
Do schowka  Porównaj 
JANOME MC400E
7499.00  Cena: 6499.00 
POLECAMY 10%
Do schowka  Porównaj 
JANOME MC500E
8299.00  Cena: 7469.00 
Hafciarka Janome MC550E
16%
Do schowka  Porównaj 
JANOME MC550E
9599.01  Cena: 8099.00 
.JANOME MC550E + ARTISTIC JUNIOR
9778.00  Cena: 8729.00 
.JANOME MC550E + ARTISTIC DIGITIZER
12777.00  Cena: 10349.00 
.JANOME MC400E + ARTISTIC DIGITIZER JR
8248.00  Cena: 7649.00 
.JANOME MC500E + ARTISTIC JUNIOR
8968.00  Cena: 8099.00 
.JANOME MC400E + ARTISTIC DIGITIZER
10748.00  Cena: 9949.00 
.JANOME MC500E + ARTISTIC DIGITIZER
11967.00  Cena: 10249.00 
Maszyna do szycia i haftowania Janome MC9850
10%
Do schowka  Porównaj 
.JANOME MC9850
9499.00  Cena: 8549.00 
.JANOME MC9850 + ARTISTIC JR
10048.00  Cena: 9449.00 

Funkcjonalne maszyno hafciarki z polskimi znakami to urządzenia, które mogą odmienić Twoją pracę! Pozwalają tworzyć efektowne zdobienia oraz praktyczne oznaczenia na odzieży i innych wyrobach tekstylnych. Ten sprzęt jest niezastąpiony w wielu punktach usługowych. Profesjonalne hafciarki z czcionkami z polskimi znakami umożliwiają rozszerzenie oferty krawieckiej lub wyspecjalizowanie się w jednej kategorii usług. Szybkie i niezawodne maszyny do haftowania są produkowane przez tych samych producentów, co maszyny do szycia najwyższej klasy. W sklepie SZYJ.PL znajdziesz hafciarki z czcionkami z polskimi znakami o różnym zakresie funkcji. Dzięki temu z pewnością wybierzesz model spełniający Twoje oczekiwania.

Czym jest maszyno-hafciarka z czcionkami z polskimi znakami?

Wielofunkcyjna maszyno-hafciarka z czcionkami z polskimi znakami to połączenie klasycznej maszyny do szycia z wyspecjalizowaną hafciarką. W ofercie sklepu SZYJ.PL dostępne są też same hafciarki z czcionkami z polskimi znakami w przystępnych cenach. Od maszyno-hafciarek różnią się one stopniem wyspecjalizowania. Służą jedynie do estetycznego wykańczania i zdobienia projektów krawieckich, nie do ich twiorzenia czy przerabiania. Oznacza to, że hafciarka z czcionkami z polskimi znakami sprawdza się w rękach twórców, którzy dysponują już klasyczną maszyną do szycia. To również sprzęt odpowiedni dla tych, którzy chcą skupić się wyłącznie na haftach, nie szyciu. Podsumowując, maszyno-hafciarki z czcionkami z polskimi znakami są maszynami wielofunkcyjnymi, podczas gdy przeznaczeniem hafciarek jest tylko zdobienie gotowego materiału.

Kiedy i gdzie sprawdzają się hafciarki z czcionkami z polskimi znakami?

Maszyno-hafciarki z czcionkami z polskimi znakami to modele zaawansowane, idealnie nadające się do wykorzystania w profesjonalnych pracowniach krawieckich. Sprawdzą się w zakładach dokonujących poprawek, ale też w punktach skupiających się wyłącznie na tworzeniu zdobień i aplikacji. Jeśli nie używasz dodatkowego programu do przygotowywania wzorów hafciarskich, możesz oprzeć się o podstawowe czcionki dostępne z poziomu ekranu maszyny. Warto w takim przypadku upewnić się, czy maszyna potrafi wykonać napisy z polskimi znakami - jak się okazuje, nie jest to takie oczywiste! Do podstawowych zastosowań amatorskich tworzenie napisów z użyciem tylko wbudowanych czcionek może być w zupełności wystarczające. Z tego powodu wysokiej jakości hafciarki z polskimi znakami to cenny nabytek w punkcie oferującym personalizowane pamiątki. Znajdą zastosowanie również w przygotowaniu odzieży sportowej oraz odzieży i gadżetów firmowych. Dają bowiem opcję oznaczania nie tylko odzieży, ale też dodatków w postaci toreb, ręczników, czy nawet poduszek.

Maszyno-hafciarki z czcionkami z polskimi znakami - funkcje

Choć hafciarki i maszyno-hafciarki mogą przydać się zarówno w zakładach krawieckich, jak i prywatnych domach, to nawet najprostsza hafciarka z czcionkami z polskimi znakami jest sprzętem skłaniającym przede wszystkim do użytku amatorskiego lub małych punktów usługowych. Są to wyspecjalizowane, zaawansowane modele, które oferują szeroki zakres funkcji i dają możliwość tworzenia rozmaitych aplikacji ozdobnych. Maszyno hafciarki z polskimi znakami tworzą kolorowe, atrakcyjne wzory i napisy - również te ze znakami charakterystycznymi dla polskiego alfabetu. Bogactwo wyposażenia czyni je niezwykle praktycznym sprzętem do pracy zawodowej. W prywatnym domu mogą być użyteczne w rękach miłośników krawiectwa chcących rozwijać swój talent. Nowoczesne hafciarki z polskimi znakami pozwalają haftować wzory zaprogramowane w pamięci urządzenia, ale też projektować własne hafty lub wgrywać wzory z zewnętrznych nośników.

Maszyno-hafciarki z czcionkami z polskimi znakami w sklepie SZYJ.PL

Zarówno maszyno-hafciarki, jak i same hafciarki z czcionkami z polskimi znakami w sklepie SZYJ.PL pochodzą od cenionych na rynku producentów. Są to głównie marki o bogatej historii, które mają duże doświadczenie w konstrukcji sprzętu krawieckiego. Prym w naszym sklepie wiodą maszyno-hafciarki z czcionkami z polskimi znakami japońskiej marki Janome. Komputerowe modele o różnym zakresie funkcji automatycznych dają możliwość dogodnego programowania haftów. Poszczególne maszyny różnią się od siebie mocą, szybkością pracy, ale przede wszystkim zakresem możliwych do wykonania haftów. Różnice te przekładają się również na koszt produktów. Cena hafciarki z czcionkami z polskimi znakami to wydatek nie niższy niż ponad 6000 zł. Najbardziej zaawansowane maszyno-hafciarki z czcionkami z polskimi znakami są dostępne w cenie przekraczającej 10 000 zł.