Filtrowanie

Filtrowanie

Cena

 – 

  • 7829
  • 18999
Producent
Dostępność
Polecane
Rodzaj maszyny (1)
Gwarancja (1)
Rodzaj chwytacza
Regulacja docisku stopki
Regulacja szerokości ściegów
Regulacja długości ściegów
Automatyczne obcinanie nici
Automatyczne pozycjonowanie igły
Wyszywanie liter i cyfr
Długość ramienia
Obszywanie dziurki
Wbudowany górny transport
Stolik powiększający
Zastosuj filtry

Wśród modeli kierowanych do osób o zwiększonych wymaganiach komputerowe maszyny do szycia z 6-letnią gwarancją stanowią wyjątkową grupę produktów. Są doskonałym rozwiązaniem dla klientów, którym zależy na sprzęcie wysokiej jakości, niezawodnym, mogącym służyć przez wiele lat. Na takie produkty uwagę zwracają więc głównie te osoby, które wiążą z maszyną do szycia swoją przyszłość. Solidny model, który sprawdzi się w wieloletnim użytku jest rozwiązaniem dobrym zarówno dla profesjonalistów, jak i dla amatorów, którzy jednak planują w przyszłości poważnie zająć się krawieckim hobby. Maszyna do szycia z 6-letnią gwarancją daje szansę na poznanie tej profesji bez obaw o nagłe awarie i problemy techniczne.

Komputerowe maszyny do szycia z 6-letnią gwarancją w sklepie SZYJ.PL

Jako że na rynku niewiele jest modeli z tak długim okresem ochrony gwarancyjnej, także w sklepie SZYJ.PL pojawiają się one dość rzadko. Te, które znajdują się aktualnie na stanie, są świetnym wyborem dla zawodowych krawców oraz dla osób, które mają już pewne doświadczenie w szyciu, lecz chcą dalej doskonalić swoje umiejętności. W naszym sklepie stawiamy na produkty oferowane przez producentów należących do światowej czołówki, cieszących się dobrą opinią zarówno wśród ekspertów, jak i użytkowników. Nic zatem dziwnego, że komputerowe maszyny do szycia z 6-letnią gwarancją to przede wszystkim modele dostarczane przez japońską markę Janome. Cieszy się ona dużą sławą także na polskim podwórku. Wśród dostępnych modeli znajdują się urządzenia przeznaczone do użytku domowego, prywatnego, ale też maszyny profesjonalne, które znajdą zastosowanie w pracowniach i zakładach.

Komputerowe maszyny do szycia z 6-letnią gwarancją - jacy producenci?

6-letnia gwarancja na maszynę do szycia to wciąż jednak rzadkość, dlatego modele z taką ochroną są poszukiwane raczej sporadycznie. Wiedzą o nich i planują ich zakup osoby poważnie związane z branżą modową i tekstylną. Niemniej istnieje luka na rynku, dlatego śmiało wykorzystuje to japońska marka Janome. Co prawda, tylko wybrane modele są sprzedawane z możliwością otrzymania 6-letniej gwarancji, lecz z pewnością są to maszyny z najwyższej półki. Pokazuje to, że marka Janome jest przekonana o niezawodności swoich modeli, a komputerowe maszyny do szycia z 6-letnią gwarancją nie stanowią dla firmy ryzyka strat finansowych związanych z bezpłatnym serwisowaniem. Należy bowiem zakładać, że tylko producent pewny swojego wyrobu świadomie zgłasza gotowość do darmowych napraw, jeśli problem nie wystąpi z winy użytkownika. 

Komputerowe maszyny do szycia z 6-letnią gwarancją i ich funkcje

Wśród maszyn do szycia Janome większość modeli to istne perełki, które zadowolą miłośników krawiectwa. Niemniej komputerowe maszyny do szycia z 6-letnią gwarancją są szczególnymi modelami, idealnymi dla osób szyjących na zaawansowanym poziomie i planującym ich częste użytkowanie. Przemawia za tym m.in. ponadprzeciętna ilość wkłuć na minutę czy liczne opcje regulacji, w tym regulacja długości i szerokości ściegów i regulacja docisku stopki. To właśnie dzięki indywidualnym ustawieniom efekt końcowy jest dokładnie taki, jak chce tego szyjący. Natomiast znaczna automatyzacja funkcji przekłada się na zwiększony komfort i krótszy czas pracy. Dostępne komputerowe maszyny do szycia z 6-letnią gwarancją Janome to urządzenia mocne, szybkie i wyposażone w mnóstwo funkcji odpowiadających za zachwycający końcowy efekt prac.

Komputerowe maszyny do szycia z 6-letnią gwarancją - gdzie się sprawdzą?

Jak zostało wspomniane, komputerowe maszyny do szycia z 6-letnią gwarancją to doskonały wybór dla profesjonalistów na każdym etapie zaawansowania. Osoby dopiero uczące się, ale wiążące swoją przyszłość z krawiectwem, mogą rozwijać umiejętności na jednym, sprawdzonym modelu, a z czasem zacząć wykorzystywać go do pracy zarobkowej. Obsługa jednego urządzenia przez wiele lat pozwala rewelacyjnie poznać jego tajniki, a co za tym idzie, wypracować sobie wysokie standardy pracy. Prawidłowa konserwacja i odpowiedzialne korzystanie pozwalają zapobiegać uszkodzeniom, a opcja darmowej naprawy nieprzewidzianych usterek w ramach gwarancji wydłuża czas całkowitego użytkowania maszyny. Poza tym komputerowe maszyny do szycia z 6-letnią gwarancją są praktycznym rozwiązaniem w niewielkich szwalniach i zakładach krawieckich zatrudniających nawet kilka osób. 

Komputerowe maszyny do szycia z 6-letnią gwarancją - jak wybrać odpowiednią?

Wybierając komputerowe maszyny do szycia z 6-letnią gwarancją, należy kierować się dokładnie tymi samymi kryteriami, co przy zakupie każdego innego modelu. Tutaj także liczy się moc silnika, jego szybkość i wydajność, a także zakres dostępnych funkcji, od których zależy komfort pracy. Oczywiście, dla wielu klientów znaczenie ma również cena maszyny. Jako że komputerowe maszyny do szycia z 6-letnią gwarancją zachwycają parametrami, to ich ceny są proporcjonalnie wyższe w porównaniu do modeli z niższej, a nawet średniej półki. Niektóre modele z 6-letnią gwarancją to wydatek niemal 20 tysięcy złotych, co wyraźnie wskazuje, że zostały stworzone z myślą o profesjonalnym wykorzystaniu. Warto zauważyć, że wszystkie modele dostępne w tej kategorii są maszynami o wyjątkowych możliwościach. Chcąc sięgnąć po tę najlepszą dla siebie, określ, jak często będziesz szyć, co będziesz szyć i jaki jest Twój poziom umiejętności. To ułatwi decyzję.

Komputerowe maszyny do szycia z 6-letnią gwarancją - jak przedłużyć gwarancję?

Standardowy czas gwarancji w przypadku większość maszyn do szycia wynosi 3 lata. Istnieje jednak możliwość wydłużenia tego okresu, jednak pod pewnymi rygorystycznymi warunkami. Mianowicie kupujący powinien między 2. a 3. rokiem użytkowania sprzętu przeprowadzić płatny przegląd techniczny w autoryzowanym punkcie serwisowym marki. Dane o autoryzowanym serwisie na terenie kraju znajdują się w karcie gwarancyjnej lub na informacyjnej stronie internetowej danej marki maszyn do szycia. Jeśli taki punkt nie stwierdzi żadnych nieprawidłowości ze strony właściciela, po przeglądzie maszyna szybko do niego wraca, a jej gwarancja jest przedłużana na kolejne 3 lata. Warto mieć na uwadze, że samodzielne próby naprawienia maszyny do szycia i korzystanie z niej niezgodnie z instrukcją obsługi to czynniki mogące anulować prawo do skorzystania z darmowej pomocy producenta.