Filtrowanie

Filtrowanie

Cena

 – 

  • 3289
  • 18999
Producent
Dostępność
Polecane
Rodzaj maszyny (1)
Gwarancja
Rodzaj chwytacza
Regulacja docisku stopki
Regulacja szerokości ściegów
Regulacja długości ściegów
Automatyczne obcinanie nici
Automatyczne pozycjonowanie igły
Wyszywanie liter i cyfr (1)
Długość ramienia
Obszywanie dziurki
Wbudowany górny transport
Stolik powiększający
Zastosuj filtry
16%
Do schowka  Porównaj 
JANOME SKYLINE S3
4749.01  Cena: 3980.00 
10%
Do schowka  Porównaj 
JANOME SKYLINE S5
5649.00  Cena: 5089.00 
POLECAMY 10%
Do schowka  Porównaj 
JANOME MC6700P
8699.00  Cena: 7828.00 
11%
Do schowka  Porównaj 
JANOME DM7200
3699.00  Cena: 3298.00 
10%
Do schowka  Porównaj 
JANOME SKYLINE S6
6399.00  Cena: 5759.00 
10%
Do schowka  Porównaj 
JANOME TXL607
3649.00  Cena: 3289.00 
10%
Do schowka  Porównaj 
JANOME 5270QDC
3999.00  Cena: 3599.00 
11%
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
JANOME SKYLINE S7
9549.00  Cena: 8490.00 
10%
Do schowka  Porównaj 
.ELNA 580+ EX
5349.00  Cena: 4799.00 

Praktyczne komputerowe maszyny do szycia z funkcją wyszywania liter z polskimi znakami to uniwersalne modele, które sprawdzą się w użytku tak prywatnym, jak i profesjonalnym. W domowych warunkach będą gratką dla miłośników szycia lubiących personalizowanie i zdobienie produktów tekstylnych. Przede wszystkim jednak mogą okazać się nieocenionym sprzętem w profesjonalnych szwalniach i zakładach krawieckich. W sklepie SZYJ.PL oferujemy nowoczesne komputerowe maszyny do szycia z funkcją wyszywania liter z polskimi znakami czołowych marek. Wszystkie modele to maszyny wykonane z wykorzystaniem wysokiej klasy podzespołów, co przekłada się na ich trwałość i solidność. Modele najlepszych producentów to inwestycja, która pozostanie z Tobą na wiele lat!

Jak działają komputerowe maszyny do szycia z funkcją wyszywania liter z polskimi znakami?

Dostępne komputerowe maszyny do szycia z funkcją wyszywania liter z polskimi znakami działają tak samo, jak modele wyszywające wszystkie inne znaki. Bez względu na to, z jakiego alfabetu pochodzi litera, ma ona przypisany numer. Wybierasz go na panelu maszyny dokładnie tak, jak numer ściegu. Istnieje przy tym możliwość tworzenia całych kombinacji znaków. Składają się na nie różne litery dające pełne słowa, ale też litery z cyframi i dekoracyjnymi wzorami. Po zaprogramowaniu wzoru obsługujesz maszynę tak samo, jak po wyborze konkretnego ściegu. Dla osób mających doświadczenie w szyciu standardowych ściegów na maszynie komputerowej wyszywanie polskich liter nie powinno stanowić zatem żadnego problemu.

Jakie firmy produkują komputerowe maszyny do szycia z funkcją wyszywania liter z polskimi znakami?

Zdecydowanym liderem w wytwarzaniu komputerowych maszyn do szycia z funkcją wyszywania liter z polskimi znakami jest japoński producent Janome. To właśnie jego maszyny najczęściej wyposażone są w nasz rodzimy alfabet, czyli litery ze znakami diakrytycznymi. Są to wszystkie ogonki, kreski i kropki nad lub pod literą, które zmieniają sposób jej wymowy. Szukając takiej opcji w konkretnych modelach, zainteresuj się także maszyną Elna 580+. W maszynach Janome polskie znaki znajdziesz przede wszystkim w wysokiej jakości modelach z kolekcji Skyline. Są to maszyny dla wymagających użytkowników, idealne do szycia zarobkowego. Poza tym w opcję wyszywania polskich liter wyposażone są modele Janome z innych serii, np. maszyna MC6700P, DM7200, TXL607, 5270QDC. Polskie znaki ma też jedna z najlepiej wyposażonych maszyn Janome - Continental M8 Professional.

Gdzie przydają się komputerowe maszyny do szycia z funkcją wyszywania liter z polskimi znakami?

Wielofunkcyjne komputerowe maszyny do szycia z funkcją wyszywania liter z polskimi znakami znajdą zastosowanie w prywatnych domach, w szkołach krawieckich, ale też w profesjonalnych zakładach i szwalniach. Nieskomplikowane modele to świetny pomysł na połączenie nauki z projektowaniem spersonalizowanych wyrobów tekstylnych dla bliskich lub siebie samego. Nawet traktując szycie wyłącznie hobbystycznie, można znaleźć wiele przyjemności w przygotowaniu takich wyrobów dla podkreślenia indywidualnego stylu lub w formie prezentów dla bliskich. Zaawansowane komputerowe maszyny do szycia z funkcją wyszywania liter z polskimi znakami to istotny element wyposażenia zakładów krawieckich oraz profesjonalnych punktów usługowych, które oferują personalizowane ubrania, np. sportowe stroje z nazwiskami zawodników.

Ile kosztują komputerowe maszyny do szycia z funkcją wyszywania liter z polskimi znakami?

Podobnie do innych rodzajów maszyn do szycia, tak i te z funkcją wyszywania liter z polskimi znakami są dostępne w różnych wersjach cenowych. Modele z podstawowym wyposażeniem, ograniczoną liczbą zautomatyzowanych funkcji oraz praktycznych dodatków znajdziesz w naszym sklepie już za ok. 3500 zł. Im więcej udogodnień, tym wyższe ceny. Przeważającą część modeli stanowią komputerowe maszyny do szycia z funkcją wyszywania liter z polskimi znakami marki Janome, których cena przekracza 4300 zł. Najbardziej zaawansowane wersje kosztują 7000-9000 zł, jednak w naszym sklepie dostępna jest również przeznaczona dla większych zakładów produkcyjnych, wyspecjalizowana wersja Janome Continental M8 Professional, której cena sięga niemal 20 000 zł.

Komputerowe maszyny do szycia z funkcją wyszywania liter z polskimi znakami - wybierz model dla siebie

Jeśli maszyna do szycia jest wybierana do użytku prywatnego, to znalezienie najlepszego modelu powinno być dość proste. Warto skupić się na indywidualnych potrzebach. Wyselekcjonuj modele z funkcją wyszywania liter z polskimi znakami, a później kieruj się takimi samymi kryteriami, jak przy wyborze każdego innego sprzętu. Zastanów się nad oczekiwaną liczbą wkłuć na minutę, wielkością pola pracy, a przede wszystkim nad liczbą zaprogramowanych opcji ściegowych. Nasze komputerowe maszyny do szycia z funkcją wyszywania liter z polskimi znakami są przeznaczone także do użytku profesjonalnego. Chcąc zainwestować w model nadający się do długotrwałej, regularnej eksploatacji, zwróć uwagę nie tylko na zakres funkcji, ale przede wszystkim na moc i szybkość działania. Będzie to miało duże znaczenie dla efektywności pracy.

Jakie komputerowe maszyny do szycia z funkcją wyszywania liter z polskimi znakami znajdziesz w SZYJ.PL?

Na asortyment SZYJ.PL składają się komputerowe maszyny do szycia z funkcją wyszywania liter z polskimi znakami dostarczane przez znakomitych producentów. W naszym sklepie znajdziesz wiele modeli marki Janome, ale pojawiają się też inne, np. Elna. W wyposażeniu poszczególnych produktów widać znaczne różnice, co przekłada się zarówno na możliwości pracy, jak i na ceny. Upraszcza to jednak podział na modele nadające się do wykorzystywania domowego oraz te odpowiednie do pracy zarobkowej. Wszystkie proponowane maszyny do szycia są objęte możliwą do przedłużenia gwarancją door-to-door, co jest dodatkową zaletą szczególnie dla klientów biznesowych. Oferujemy także fachową pomoc w wyborze konkretnego produktu.