Filtrowanie

Filtrowanie

Cena

 – 

  • 3780
  • 18999
Producent
Dostępność
Polecane
Rodzaj maszyny (1)
Gwarancja
Rodzaj chwytacza
Regulacja docisku stopki
Regulacja szerokości ściegów
Regulacja długości ściegów
Automatyczne obcinanie nici
Automatyczne pozycjonowanie igły
Wyszywanie liter i cyfr
Długość ramienia (1)
Obszywanie dziurki
Wbudowany górny transport
Stolik powiększający
Zastosuj filtry
10%
Do schowka  Porównaj 
JANOME SKYLINE S3
4749.00  Cena: 4279.00 
10%
Do schowka  Porównaj 
JANOME SKYLINE S5
5649.00  Cena: 5089.00 
POLECAMY 10%
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
JANOME MC6700P
8699.00  Cena: 7829.00 
8%
Do schowka  Porównaj 
BROTHER NV1100
4370.00  Cena: 3999.00 
10%
Do schowka  Porównaj 
JANOME SKYLINE S6
6399.00  Cena: 5759.00 
10%
Do schowka  Porównaj 
JANOME SKYLINE S7
9549.00  Cena: 8599.00 
10%
Do schowka  Porównaj 
.ELNA 580+ EX
5349.00  Cena: 4799.00 
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
BROTHER NV1040SE
Cena: 3780.00 
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
PFAFF EXPRESSION 710
Cena: 6089.00 
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
.BROTHER NV1300
Cena: 5510.00 
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
BROTHER NV1800Q
Cena: 6520.00 

Niezwykle funkcjonalne komputerowe maszyny do szycia z powiększonym polem pracy to gwarancja komfortu szycia. Zadowolą miłośników krawiectwa będących na każdym poziomie zaawansowania. Ułatwią zarówno profesjonalną pracę z wykorzystaniem większych fragmentów materiału, jak i pierwsze kroki z obsługą maszyny do szycia. Szeroki wybór modeli dostarczanych przez producentów o ugruntowanej pozycji na rynku sprawia, że w ofercie SZYJ.PL każdy znajdzie sprzęt odpowiedni dla siebie. Proponujemy maszyny o odmiennej liczbie wkłuć na minutę, mające różny stopień automatyzacji poszczególnych funkcji oraz inną liczbę zaprogramowanych opcji ściegowych. Przekłada się to na ceny konkretnych modeli, co dodatkowo może ułatwić ostateczny wybór.

Co wyróżnia komputerowe maszyny do szycia z powiększonym polem pracy?

Oferowane komputerowe maszyny do szycia z powiększonym polem pracy wyraźnie różnią się przede wszystkim wielkością. Już na pierwszy rzut oka widoczne są większe wymiary blatu roboczego. Co więcej, modele tego rodzaju często są dodatkowo wyposażone w wolne ramię. Takie połączenie daje optymalne warunki do wygodnego szycia na okrągło, np. rękawów i nogawek. W efekcie maszyny są więc jeszcze większe i wymagają przygotowania odpowiednio dużej przestrzeni na ich wykorzystywanie i przechowywanie. Jako że komputerowe maszyny do szycia z powiększonym polem pracy są zwykle tworzone z myślą o użyciu zawodowym, to producenci starają się, aby posiadały funkcje przydatne w profesjonalnej pracy. Część z nich ma opcję podłączenia podnośnika kolanowego, wbudowany górny transport, inne posiadają specjalne programy  tryby dedykowane miłośnikom patchworku i quiltingu.

Gdzie przydają się komputerowe maszyny do szycia z powiększonym polem pracy?

Komputerowe maszyny do szycia z powiększonym polem pracy są doskonałe do pracy z materiałami o dużym formacie. Są niezastąpione podczas prac np. z pikowanymi narzutami, kocykami, lecz również podczas szycia odzieżowego. Stanowią nieodłączny element wyposażenia większych pracowni. Znajdują też szerokie zastosowanie w pracowniach zawodowych projektantów lub krawców. Maszyny tego typu pozwalają bowiem z łatwością, od zera tworzyć nowe ubrania. Z tego samego powodu są ważnym elementem w szkołach krawieckich. Niemniej, komputerowe maszyny do szycia z powiększonym polem pracy to również prawdziwa gratka dla pasjonatów, którzy na własną potrzebę często dokonują przeróbek odzieżowych. Poszerzone pole pracy ułatwia wykonywanie zadań, a większy komfort zachęca do rozwijania umiejętności krawieckich.

Które marki oferują komputerowe maszyny do szycia z powiększonym polem pracy?

Ze względu na docelową grupę odbiorców komputerowe maszyny do szycia z powiększonym polem pracy są produkowane głównie przez te marki, które kierują swoje wyroby do klientów nie tylko indywidualnych, ale też biznesowych. Wśród poważanych twórców modeli pozwalających na swobodną pracę z wielkoformatowymi materiałami prym wiodą japońskie marki Janome i Brother. Jako komputerowe maszyny do szycia z powiększonym polem pracy doskonale sprawdzą się np. duże modele z linii Janome Skyline oraz Brother Innov-is. Warto zwrócić uwagę także na pojedyncze maszyny z innych linii produktowych, szczególnie na profesjonalną Janome Continental M8. O łatwość pracy z dużymi projektami zadbali też cenieni producenci Elna i Pfaff. Duże pole pracy znajdziesz w wybranych maszynach z kolekcji Elna eXcellence i Pfaff Expression.

Ile kosztują komputerowe maszyny do szycia z powiększonym polem pracy?

Ceny komputerowych maszyn do szycia z powiększonym polem pracy nie odbiegają zbytnio od kwot, jakie trzeba zapłacić za wysokiej jakości model uznanego producenta. Najtańsze z nich to wydatek rzędu ok. 4000 zł. Jeśli planujesz zakup maszyny na użytek własny, warto więc dobrze zastanowić się nad wyborem, by sięgnąć po model, który spełni wszystkie oczekiwania i sprawdzi się przez wiele lat. Dobra, solidna maszyna do szycia może posłużyć nawet więcej niż jednemu pokoleniu! Szukając modelu dobrego do pracy zawodowej, kieruj się funkcjami, jakie zamierzasz uczynić podstawą swojej oferty usługowej. Zadbaj o komfortowe wolne ramię, jeśli chcesz szyć ubrania lub przerabiać spodnie i bluzki albo wybierz model z rozbudowanymi funkcjami wyszywania, jeśli chcesz zajmować się np. zdobieniem lub personalizowaniem ubrań.

Komputerowe maszyny do szycia z powiększonym polem pracy - jak wybrać model dla siebie?

Planując zakup modelu z dużym polem pracy, warto skupić się na przejrzeniu komputerowych maszyn do szycia z powiększonym polem pracy oferujących dokładnie te funkcje, które Cię interesują. Najłatwiej jest drogą eliminacji wybrać wszystkie oferty o odpowiednich parametrach rozmiarowych, a następnie kierować się opcjami, w jakie są one wyposażone. Nie chcąc przepłacać, dokładnie określ, które udogodnienia są dla Ciebie konieczne. Oceń, ilu programów ściegowych będziesz realnie używać. Nie ma potrzeby wybierać maszynę o kilkuset opcjach ściegu, jeśli potrzebujesz tylko kilku. Lepiej postawić na solidny model o dużej mocy i zadowalającej szybkości niż na maszynę z wieloma zbędnymi dodatkami. W razie problemów z wyborem zawsze możesz liczyć na profesjonalne doradztwo wykwalifikowanych pracowników SZYJ.PL.

Komputerowe maszyny do szycia z powiększonym polem pracy w ofercie SZYJ.PL

Oferta sklepu SZYJ.PL obejmuje komputerowe maszyny do szycia z powiększonym polem pracy przeznaczone do użytku tak prywatnego, jak i zawodowego. Znajdziesz u nas przystępne cenowo modele posiadające najważniejsze funkcje niezbędne do domowych przeróbek, do nauki szycia, czy też do szycia hobbystycznego. Nie brakuje jednak dużo bardziej zaawansowanych modeli, które są wyposażone w wiele opcji przydatnych głównie profesjonalnym krawcom. Są to m.in. rozbudowane regulacje wielu parametrów, większe zautomatyzowanie poszczególnych funkcji, czy też więcej dodatkowych akcesoriów. Dzięki temu wykorzystywane w pracowniach projektowych i krawieckich komputerowe maszyny do szycia z powiększonym polem pracy pozwalają na szybkie i sprawne uzyskiwanie oczekiwanych efektów. Szybkość działania ma szczególne znaczenie w pracy zawodowej.