Filtrowanie

Filtrowanie

Cena

 – 

  • 1699
  • 3399
Producent (1)
Dostępność
Rodzaj maszyny (1)
Gwarancja
Rodzaj chwytacza
Regulacja docisku stopki
Regulacja szerokości ściegów
Regulacja długości ściegów
Automatyczne obcinanie nici
Automatyczne pozycjonowanie igły
Długość ramienia
Obszywanie dziurki
Wbudowany górny transport
Stolik powiększający
Zastosuj filtry
13%
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
PFAFF PASSPORT 3.0
2979.00  Cena: 2599.00 
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
PFAFF PASSPORT 2.0
Cena: 2399.00 
3%
Do schowka  Porównaj 
PFAFF AMBITION 610
3499.00  Cena: 3399.00 
WYPRZEDAŻ 15%
Do schowka  Porównaj 
PFAFF SMARTER 260C
1999.00  Cena: 1699.00 

Maszyny komputerowe Pfaff

W ofercie naszego sklepu internetowego SZYJ.PL znajdują się wysokiej jakości komputerowe maszyny do szycia Pfaff. Są one funkcjonalnymi narzędziami pracy przeznaczonymi zarówno dla hobbystów, jak i zawodowców. Oferujemy urządzenia wyposażone w wiele praktycznych funkcji oraz udogodnienia. Maszyny Pfaff różnią się ceną. Z tego względu można pozwolić sobie na zakup urządzenia niezależnie od budżetu, który został przeznaczony na ten cel. Zdajemy sobie sprawę z tego, że szeroka oferta produktów może sprawić problem z wyborem konkretnego modelu maszyny. Jeśli nie masz pewności, które komputerowe maszyny Pfaff wziąć pod uwagę, zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami. 

Komputerowe maszyny do szycia Pfaff – poznaj modele godne wyboru

Pfaff to marka, która oferuje maszyny do szycia, które doskonale radzą sobie zarówno z grubymi i twardymi, jak i delikatnymi materiałami. Modele te zaspokajają oczekiwania różnych klientów. Komputerowe maszyny do szycia Pfaff to wiele modeli godnych wyboru. Na uwagę zasługuje Pfaff Passport 3.0, który ma do zaoferowania aż 100 programów ściegowych. Całość dopełniają rozmaite wzory dekoracyjne oraz 4 wzory obszycia dziurki na guzik. Jest to mocna maszyna wyposażona w mechanizm górnego transportu IDT odpowiedzialny za płynne przesuwanie materiału. Komputerowe maszyny Pfaff dostępne w naszej ofercie to również inne modele w korzystnych cenach.

Kolejną wieloczynnościową maszyną do szycia marki Pfaff jest Passport 2.0 mająca aż 70 rodzajów ściegów, w tym 4 programy do obszywania dziurek i program do przyszywania guzików. Przydatnym ułatwieniem jest wysuwana „ściąga" z wyrysowanymi ściegami i ich numerami. Ma ona również wbudowany nawlekacz igły, który ułatwia nawlekania i skraca czas tej czynności do kilku sekund.

Inne maszyny do szycia do szycia Pfaff komputerowe, które warto wybrać

Rozważając zakup maszyny Pfaff komputerowej, warto wziąć pod uwagę wiele modeli tej marki. Wszystkie modele zostały wyposażone w wiele praktycznych funkcji, takich jak regulacja docisku stopki, automatyczne ryglowanie, system automatycznego naprężenia nici, pozycjonowanie igły czy też obcinanie nici. Planują wykonywanie rozmaitych projektów krawieckich, najlepszym rozwiązaniem będzie zakup modelu Ambition 620 i Quilt Ambition 630, które umożliwiają wyszywanie liter. 

Komputerowe maszyny Pfaff to w naszej ofercie jeszcze wiele innych funkcjonalnych modeli, które stanowią mocny, nowoczesny i solidnie wykonany sprzęt, którego cena jest adekwatna do zagwarantowanych możliwości. Maszyny Pfaff komputerowe nadają się zarówno do prac chałupniczych, jak i okazjonalnego szycia. Sprawdzają się również w przypadku zarobkowego realizowania projektów krawieckich. Zanim zdecydujesz o wyborze konkretnego modelu, odpowiedz sobie na najważniejsze pytania – w jakich celach będziesz szyć, jakie projekty będziesz realizować najczęściej i jaką maszynę wolisz, mechaniczną czy komputerową. Decydując się na model elektroniczny, sprawdź maszyny do szycia Pfaff komputerowe oferowane w naszym sklepie w przystępnych cenach.