Filtrowanie

Filtrowanie

Cena

 – 

  • 880
  • 3299
Producent (1)
Dostępność
Rodzaj maszyny
Gwarancja
Rodzaj chwytacza
Regulacja docisku stopki
Regulacja szerokości ściegów (1)
Regulacja długości ściegów
Automatyczne pozycjonowanie igły
Wyszywanie liter i cyfr
Długość ramienia
Obszywanie dziurki
Stolik powiększający
Zastosuj filtry
.HUSQVARNA EMERALD 116
Cena: 1599.00 
HUSQVARNA E10
Cena: 880.00 
HUSQVARNA EMERALD 118
Cena: 1749.00 
11%
Do schowka  Porównaj 
HUSQVARNA E20
999.00  Cena: 889.00 
HUSQVARNA OPAL 650
Cena: 3299.00 
HUSQVARNA JADE 20
Cena: 2399.00 

Maszyny do szycia Husqvarna z regulacją szerokości ściegów

Zakup maszyny do szycia powinien być przemyślaną decyzją. Sprzęt ma bowiem służyć przez długie lata. Nie warto zatem kierować się w tym wypadku jedynie korzystną ceną lub przejściową modą. Bez wątpienia najlepszym kryterium wyboru są oczywiście indywidualne oczekiwania. W tej kategorii prezentujemy dostępne w naszej ofercie maszyny do szycia Husqvarna z regulacją szerokości ściegów. Marka ta jest firmą z ponad 150-letnią tradycją, co czyni ją liderem, któremu warto zaufać. Proponujemy zarówno maszyny do szycia mechaniczne, jak i komputerowe. Jeśli podczas wyboru urządzenia pojawi się jakiś problem, zachęcamy do kontaktu z naszymi ekspertami.

Mechaniczne maszyny Husqvarna z regulacją szerokości ściegów

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór maszyn do szycia specjalistycznych oraz modeli dla osób początkujących. Polecamy zarówno propozycje dla miłośników szycia zajmujących się tą dziedziną od niedawna, jak i profesjonalistów. W tym dziale prezentujemy mechaniczne maszyny z płynną regulacją szerokości ściegów marki Husqvarna, takie jak E10, E20, Emerald 116 czy Emerald 118.

Model E10 ma aż 23 programy ściegowe m.in.: owerlokowy, kryty i zygzak. Na uwagę zasługuje wbudowany nawlekacz igły, regulacja naprężenia nici górnej oraz płynna regulacja docisku stopki. Jest to solidny model z chwytaczem wahadłowym, który zapewnia komfort pracy, ale także stanowi o trwałości produktu. Regulacja szerokości zygzaka wynosi w przypadku tego modelu do 5 milimetrów.

Kolejne mechaniczne maszyny do szycia Husqvarna z regulacją szerokości ściegów  do 5 milimetrów to modele E20 z 6-stopniowym mechanizmem transportu, możliwością szycia wstecz i wyjątkowo praktyczną funkcją zabezpieczenia ściegu na brzegach tkaniny.

W naszej ofercie znajdują się również inne maszyny Husqvarna z regulacją szerokości ściegów – modele Emerald 116 i 118, które doskonale radzą sobie z różnego rodzaju materiałami. Automatyczne obszywanie dziurki oraz możliwość dekoracyjnego szycia podwójną igłą i chwytacz rotacyjny to główne atuty tych modeli. Jeśli przed wyborem pojawią się jakieś pytania, zachęcamy do skontaktowania się z nami lub wypełnienia formularza pomocy w wyborze. Chętnie pomożemy!

Komputerowe maszyny do szycia Husqvarna z regulacją szerokości ściegów

Nasza oferta to również maszyny do szycia komputerowe marki Husqvarna, które zostały wyposażone w funkcję regulacji szerokość ściegów. Model OPAL 650 ma aż 420 programów ściegowych, w tym użytkowe, kryte, elastyczne, owerlokowe i ozdobne, takie jak litery czy cyfry. Warto podkreślić, że wszystkie maszyny Husqvarna z regulacją szerokości ściegów to modele wzbogacone o jeszcze wiele innych praktycznych funkcji, dzięki którym można pracować na różnych materiałach, poczynając od jedwabiu, a kończąc nawet na grubej skórze. Maszyny Husqvarna Jade 20 to kolejny model komputerowy, na który warto zwrócić uwagę. Ma płynną regulację szerokości ściegów do 7 milimetrów, regulację prędkości i praktyczny pojemnik na akcesoria. Zaletą jest również duża przestrzeń do szycia.