Filtrowanie

Filtrowanie

Cena

 – 

  • 1249
  • 6089
Producent (1)
Dostępność
Rodzaj maszyny
Gwarancja
Rodzaj chwytacza
Regulacja docisku stopki
Regulacja szerokości ściegów
Regulacja długości ściegów
Automatyczne obcinanie nici
Automatyczne pozycjonowanie igły
Wyszywanie liter i cyfr
Długość ramienia
Obszywanie dziurki (1)
Wbudowany górny transport
Stolik powiększający
Zastosuj filtry
PFAFF SMARTER 160S
Cena: 1249.00 
13%
Do schowka  Porównaj 
PFAFF PASSPORT 3.0
2979.00  Cena: 2599.00 
PFAFF PASSPORT 2.0
Cena: 2559.00 
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
PFAFF AMBITION 620
Cena: 4099.00 
6%
Do schowka  Porównaj 
PFAFF AMBITION 610
3499.00  Cena: 3299.00 
PFAFF SMARTER 260C
Cena: 1999.00 
.PFAFF QUILT AMBITION 630
Cena: 4899.00 
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
PFAFF EXPRESSION 710
Cena: 6089.00 

Maszyny do szycia Pfaff z automatycznym obszywaniem dziurki

W nowoczesnych maszynach do szycia marki Pfaff znajdziemy rozmaite rozwiązania, funkcje i udogodnienia, które zapewniają komfort podczas wykonywania rozmaitych projektów krawieckich. Dużą popularnością cieszą się maszyny do szycia Pfaff z automatycznym obszywaniem dziurki. Przygotowaliśmy szeroki wybór tego rodzaju modeli godnych uwagi zarówno początkujących użytkowników, jak i osób, które z szyciem mają do czynienia od dawna.

Jak działają maszyny Pfaff z automatycznym obszywaniem dziurki?

Komputerowe maszyny Pfaff wyróżniają się automatycznym programem obszywania dziurek. Po wykonaniu ustawień maszyna wykonuje kompletne obszycie dziurki. Funkcja ta wymaga zastosowania odpowiedniej stopki, która jest dołączona do wyposażenia maszyny.  Najbardziej zaawansowane modele mają nawet kilkanaście różnych programów do obszywania dziurek. Są to maszyny do szycia wyposażone również w wiele innych praktycznych funkcji, które pozwalają wykonywać rozmaite projekty krawieckie. Z kolei w podstawowych modelach maszyn mechanicznych stosuje się program do półautomatycznego obszywania dziurek. Polega on na czterostopniowym obszywaniu dziurek. Między kolejnymi etapami pracy należy ustawić pokrętło wyboru ściegu. Jeśli nie wiesz jaki model wybrać, zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy pomogą wybrać maszynę odpowiednią względem Twoich oczekiwań. 

Jakie maszyny do szycia Pfaff z automatycznym obszywaniem dziurki oferujemy?

Najtańszą maszyną do szycia wyposażoną w funkcję automatycznego obszywania dziurek jest model Pfaff Smarter 160S. Ma on 23 programy ściegowe, które świetnie sprawdzą się w przypadku domowych prac krawieckich, ale również chałupniczych. Jej szczególną zaletą są metalowe podzespoły, dzięki którym urządzenie jest trwałe solidne i niezawodne. Na uwagę zasługują również inne maszyny do szycia Pfaff z automatycznym obszywaniem dziurki. Sprawdź model Pfaff Passport 3.0,  jeśli w swoich projektach potrzebujesz więcej programów ściegowych niezbędnych do zszywania tkanin, pracy z dzianinami i ściegu owerlokowego. Model ten charakteryzuje się łatwą obsługą i doskonałą jakością wykonania. W naszej ofercie przygotowaliśmy także maszynę komputerową Pfaff  Ambition 620, która ma aż 136 programów ściegowych, a w przypadku uruchomienia dwóch igieł również ściegi ozdobne.

Maszyny Pfaff z automatycznym obszywaniem dziurki – dlaczeg warto wybrać?

Maszyny Pfaff to synonim najwyższej jakości oraz innowacyjności. Szczególną cechą, którą wyróżniają się urządzenia niemieckiej marki to wszechstronność zastosowania. Producent oferuje bowiem zarówno sprzęt dla mniej zaawansowanych użytkowników, jak i ekspertów, którzy potrzebują wielofunkcyjnego urządzenia. Decydując się na zakup maszyny Pfaff z automatycznym obszywaniem dziurki, stawiasz na trwałość, wygodę użytkowania i aż pięcioletnią gwarancję producenta! Pfaff to dobra marka dla każdego! Zależy Ci na wyborze sprzętu, który spełni Twoje oczekiwania i pozwoli rozwijać pasję lub wykonywać pracę zarobkową? Sprawdź również inne maszyny do szycia dostępne w naszej ofercie! Jeśli nadal będziesz mieć wątpliwości, zachęcamy do skontaktowania się z naszymi ekspertami.