Filtrowanie

Filtrowanie

Cena

 – 

  • 1699
  • 3399
Producent (1)
Dostępność
Rodzaj maszyny
Gwarancja
Rodzaj chwytacza
Regulacja docisku stopki
Regulacja szerokości ściegów
Regulacja długości ściegów
Automatyczne obcinanie nici
Automatyczne pozycjonowanie igły (1)
Długość ramienia
Obszywanie dziurki
Wbudowany górny transport
Stolik powiększający
Zastosuj filtry
13%
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
PFAFF PASSPORT 3.0
2979.00  Cena: 2599.00 
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
PFAFF PASSPORT 2.0
Cena: 2399.00 
3%
Do schowka  Porównaj 
PFAFF AMBITION 610
3499.00  Cena: 3399.00 
WYPRZEDAŻ 15%
Do schowka  Porównaj 
PFAFF SMARTER 260C
1999.00  Cena: 1699.00 

Maszyny do szycia Pfaff z automatycznym pozycjonowaniem igły

Funkcja automatycznego pozycjonowania igły stosowana jest w komputerowych maszynach do szycia. Umożliwia określenie, gdzie będzie znajdowała się igła w momencie przerwania szycia. W ten sposób określimy, czy igła ma się znaleźć w pozycji dolnej czy górnej. Jest to bardzo przydatna funkcja, zwłaszcza gdy chcemy ponownie ułożyć materiał w trakcie pracy. W tym dziale naszego sklepu internetowego SZYJ.PL przygotowaliśmy 

maszyny do szycia Pfaff z automatycznym pozycjonowaniem igły. Sprzęt tej marki to modne i mocne urządzenia przeznaczone zarówno dla osób które dopiero rozpoczynają przygodę z krawiectwem, jak i zawodowców. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi produktami w tej kategorii. W przypadku pytań pozostajemy do dyspozycji!

Maszyny Pfaff z automatycznym pozycjonowaniem igły – poznaj modele godne wyboru

Nasza oferta to szeroki wybór maszyn do szycia wyposażonych w automatyczne pozycjonowanie igły. Modelem, który nie nadwyręży Twojego budżetu, a zapewni możliwość wykonywania rozmaitych projektów krawieckich, jest maszyna Pfaff Passport 3.0. Ma ona aż 100 programów ściegowych, dzięki którym można pracować na różnych materiałach. Sprzęt ten oferuje również dekoracyjne wzory. Jest przyjazny w obsłudze, trwały i solidny. Na uwagę zasługują również inne maszyny do szycia Pfaff z automatycznym pozycjonowaniem igły. Polecamy model Pfaff Ambition 620, który ma wygodny oraz intuicyjny panel. Maszyna ta została wyposażona w 136 programów ściegowych i funkcję automatycznego pozycjonowania igły, która  przydaje się przede wszystkim, gdy chcemy zmienić kierunek szycia lub pracować z materiałami trudnymi do transportowania.

Maszyny Pfaff z automatycznym pozycjonowaniem igły –  najbardziej zaawansowane modele

Pfaff Expression 710 to przykład nowoczesnej komputerowej maszyny do szycia wyposażonej w 247 ściegów. Oprócz automatycznego pozycjonowania igły model ten ma jeszcze wiele innych praktycznych funkcji, dzięki którym realizowanie projektów krawieckich  jest czystą przyjemnością. Model ten świetnie radzi sobie zarówno z delikatnymi dzianinami, jak i grubszymi materiałami. Jest to przykład maszyny Pfaff z automatycznym pozycjonowaniem igły, automatycznym obcinaniem nici, płynną regulacją prędkości i automatycznym podnoszeniem stopki. Dodatkowym atutem jest duża przestrzeń robocza i ledowe oświetlenie, które umożliwia pracę wieczorami, a nawet nocą. Użytkownicy tego sprzętu chwalą sobie również płynną regulację szerokości ściegów wynoszącą do 9 mm oraz płynną regulację długości ściegu do 5 mm. Ciekawym rozwiązaniem jest również automatyczne obszywanie dziurki – 8 rodzajów.

Maszyny do szycia Pfaff z automatycznym pozycjonowaniem igły – co jeszcze warto wiedzieć?

Wszystkie komputerowe maszyny Pfaff wyróżnia wysoka jakość zastosowanych komponentów oraz praktycznie funkcje. Regularnie czyszczone i serwisowane urządzenie będzie służyło przez lata. Producent zastosował również inne praktyczne rozwiązania na przykład schowki na akcesoria czy duże dotykowe ekrany ułatwiające pracę. Już teraz sprawdź wszystkie maszyny Pfaff z automatycznym pozycjonowaniem igły dostępne w naszej ofercie i wybierz model, który spełnia twoje oczekiwania. Masz pytania? Zachęcamy do kontaktu!