Filtrowanie

Filtrowanie

Cena

 – 

  • 999
  • 3499
Producent (1)
Dostępność
Rodzaj maszyny
Gwarancja
Rodzaj chwytacza (1)
Regulacja docisku stopki
Regulacja szerokości ściegów
Regulacja długości ściegów
Automatyczne obcinanie nici
Automatyczne pozycjonowanie igły
Długość ramienia
Obszywanie dziurki
Wbudowany górny transport
Stolik powiększający
Zastosuj filtry
14%
Do schowka  Porównaj 
PFAFF SMARTER 160S
1249.00  Cena: 1079.00 
9%
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
PFAFF SMARTER 140S
1099.00  Cena: 999.00 
13%
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
PFAFF PASSPORT 3.0
2979.00  Cena: 2599.00 
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
PFAFF PASSPORT 2.0
Cena: 2499.00 
PFAFF AMBITION 610
Cena: 3499.00 
WYPRZEDAŻ 15%
Do schowka  Porównaj 
PFAFF SMARTER 260C
1999.00  Cena: 1699.00 

Maszyny do szycia Pfaff z chwytaczem rotacyjnym

Chwytacz jest elementem maszyny odpowiadającym za wiązanie nici podczas szycia. Do wyboru są modele z chwytaczem wahadłowym lub rotacyjnym. Jeśli poszukujesz maszyny do szycia Pfaff z chwytaczem rotacyjnym, dokładnie zapoznaj się z proponowanymi w tym dziale urządzeniami. Przygotowaliśmy rozmaite modele, które sprawdzą się zarówno w przypadku chałupniczej, jak i zarobkowej pracy. Dokonaj wyboru między maszyną mechaniczną a komputerową i już teraz złóż zamówienie! Jeśli masz pytania, zadaj je naszym ekspertom! 

Mechaniczne maszyny Pfaff z chwytaczem rotacyjnym – poznaj modele godne wyboru!

Pfaff Smarter 140S i 160S to przykłady maszyn mechanicznych, w których zastosowano chwytacz rotacyjny. Pierwszy z wymienionych modeli ma aż 21 programów ściegowych, w tym półautomatyczny program do obszywania dziurek. Jest to trwałe i solidne urządzenie zaprojektowane z dbałością o detale i wykonane z metalowych podzespołów. Model ten dobrze radzi sobie z tkaninami, dzianinami, materiałami elastycznymi, skórą oraz delikatnymi i grubszymi materiałami. Jest to przykład maszyny Pfaff, która umożliwia także szycie wielowarstwowe. Kolejnym modelem godnym uwagi jest Pfaff Smarter 160S. Charakteryzuje się ciekawym wyglądem i dużą funkcjonalnością. Wśród programów ściegowych do wyboru są podstawowe ściegi użytkowe – proste, zygzaki, kryte, elastyczne, ścieg owerlokowy oraz sporo ściegów dekoracyjnych. Obydwie zaprezentowanie maszyny do szycia mają chwytacz rotacyjny. Odpowiada on za komfort podczas szycia, ale również cichą pracę urządzenia.

Komputerowe maszyny do szycia Pfaff z chwytaczem rotacyjnym

Największą zaletą chwytacza rotacyjnego jest łatwość jego obsługi. Prostsza jest także wymiana szpulki. Jeśli zapadła decyzja o wyborze maszyny z tego rodzaju nowoczesnym chwytaczem, zachęcamy do zapoznania się z urządzeniami przygotowanymi w tym dziale naszego sklepu. Oferujemy komputerowe maszyny Pfaff z chwytaczem rotacyjnym, takie jak Passport 3.0, Passport 2.0, Ambition 610 czy Ambition 620. Są to modele wyposażone w 

automatyczne pozycjonowanie igły, obcinanie nici jednym przyciskiem, a także wbudowany nawlekacz do igły, który znacznie skraca czas potrzebny na przygotowanie maszyny do pracy. Stanowią one wzór jakości i niezawodności, a ich kompaktowy rozmiar sprawia, że maszynę można zabierać na kursy i warsztaty oraz do znajomych, dla których wykonujesz przeróbki krawieckie.

Inne maszyny do szycia Pfaff z chwytaczem rotacyjnym

Nasza oferta to także inne maszyny komputerowe marki Pfaff, które chcielibyśmy polecić zwłaszcza najbardziej wymagającym użytkownikom. Pfaff Quilt Ambition 630 to model wyposażony aż 200 programów ściegowych. Za jego pomocą można ozdabiać swoje projekty, gdyż maszyna ta została wzbogacona o funkcję wyszywania liter i cyfr. Godne polecenia są także inne maszyny Pfaff z chwytaczem rotacyjnym. Model Pfaff Expression 710 ma aż 247 programy ściegowe, w tym 3 alfabety oraz komfortową, dużą przestrzeń roboczą. Doskonale radzi sobie z szyciem zarówno bardzo delikatnych dzianin, jak i grubych tkanin czy wielu warstw materiałów jednocześnie.