Filtrowanie

Filtrowanie

Cena

 – 

  • 899
  • 3399
Producent (1)
Dostępność
Rodzaj maszyny
Gwarancja
Rodzaj chwytacza
Regulacja docisku stopki
Regulacja szerokości ściegów
Regulacja długości ściegów (1)
Automatyczne obcinanie nici
Automatyczne pozycjonowanie igły
Długość ramienia
Obszywanie dziurki
Wbudowany górny transport
Stolik powiększający
Zastosuj filtry
14%
Do schowka  Porównaj 
PFAFF SMARTER 160S
1249.00  Cena: 1079.00 
18%
Do schowka  Porównaj 
PFAFF SMARTER 140S
1099.00  Cena: 899.00 
13%
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
PFAFF PASSPORT 3.0
2979.00  Cena: 2599.00 
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
PFAFF PASSPORT 2.0
Cena: 2399.00 
3%
Do schowka  Porównaj 
PFAFF AMBITION 610
3499.00  Cena: 3399.00 
WYPRZEDAŻ 15%
Do schowka  Porównaj 
PFAFF SMARTER 260C
1999.00  Cena: 1699.00 

Maszyny do szycia Pfaff z regulacją długości ściegów

Regulacja długości ściegów to przydatna funkcja w maszynach, dzięki której można samodzielnie decydować o parametrach ściegu. Jest dostępna zarówno w modelach mechanicznych, jak i komputerowych, przy czym w maszynach mechanicznych szerokość ściegów wynosi zwykle 5 milimetrów, a komputerowych może to być 7, a nawet 9 milimetrów. Jeśli ta opcja jest Ci niezbędna podczas wykonywania codziennych prac krawieckich, sprawdź maszyny do szycia Pfaff z regulacją długości ściegów dostępne w tym dziale naszego sklepu. W przypadku pytań pozostajemy do dyspozycji!

Mechaniczne maszyny Pfaff z regulacją długości ściegów – poznaj modele godne uwagi

Godną polecenia mechaniczną maszyną do szycia wyposażoną w funkcję regulacji długości ściegów jest model Pfaff Smarter 140S. To podstawowy model domowej maszyny do szycia z chwytaczem rotacyjnym, nawlekaczem igły oraz manualnym obcinaczem nitek. Ma aż 21 programów ściegowych, w tym półautomatyczny program do obszywania dziurek i jest dostępna w atrakcyjnej cenie tak samo jak model Smarter 160S wyposażony w funkcje, które umożliwiają pracę niemal z każdym materiałem – tkaniną, dzianiną, skórą oraz delikatnymi i grubszymi materiałami. Nasza oferta to także inne maszyny do szycia Pfaff z regulacją długości ściegów. Koniecznie sprawdź również model Pfaff Select 3.2, który ma mechanizm górnego transportu IDT sprawiający, że bezproblemowe obszywanie trudnych materiałów.

Komputerowe maszyny Pfaff z regulacją długości ściegów – godne uwagi urządzenia

Pfaff Smarter 2.0 i Pfaf Smaretre 3.0 to kolejne urządzenia, które doskonale sprawdzą się w przypadku domowego i zarobkowego szycia. Zostały wyposażone w płynną regulację długości ściegów, ale również szerokości, co sprawia, że znajdują zastosowanie w przypadku wykonywania nawet najbardziej wymagających projektów. Komputerowe maszyny Pfaff z regulacją długości ściegów odznaczają się wyjątkową funkcjonalnością i wysoką jakością. Dostępne są modele o różnym stopniu zaawansowania przeznaczone zarówno dla początkujących użytkowników, jak i osób, które szyciem zajmują się już od dawna. Wśród naszych propozycji znajdują się również najbardziej zaawansowane maszyny do szycia na przykład model Pfaff Expression 710. Ma on aż 247 zaprogramowanych ściegów, w tym 3 alfabety oraz komfortową, dużą przestrzeń roboczą. Doskonale radzi sobie z zarówno bardzo delikatnymi dzianinami, jak i grubymi tkaninami czy wieloma warstwami materiałów jednocześnie.

Maszyny Pfaff – dlaczego warto wybrać?

Maszyny Pfaff z uwagi na solidną jakość, funkcjonalność oraz trwałość zasługują na uwagę nie tylko osób, które poszukują urządzenia do domu, ale wydajnego sprzętu, który sprawdzi się do zarobkowego i hurtowego szycia. Standardem jest regulacja długości i szerokości ściegu, ale tym, co wyróżnia maszynę Pfaff jest jeszcze regulacja docisku stopki oraz wiele innych przydatnych funkcji dokładnie przedstawionych w opisach każdego z produktów. Sprawdź wszystkie maszyny do szycia pfaff z regulacją długości ściegów i złóż zamówienie! Masz pytania lub wątpliwości? Zachęcamy do kontaktu!