Filtrowanie

Filtrowanie

Cena

 – 

  • 1099
  • 6089
Producent (1)
Dostępność
Rodzaj maszyny
Gwarancja
Rodzaj chwytacza
Regulacja docisku stopki
Regulacja szerokości ściegów
Regulacja długości ściegów (1)
Automatyczne obcinanie nici
Automatyczne pozycjonowanie igły
Wyszywanie liter i cyfr
Długość ramienia
Obszywanie dziurki
Wbudowany górny transport
Stolik powiększający
Zastosuj filtry
PFAFF SMARTER 160S
Cena: 1249.00 
PFAFF SMARTER 140S
Cena: 1099.00 
13%
Do schowka  Porównaj 
PFAFF PASSPORT 3.0
2979.00  Cena: 2599.00 
PFAFF PASSPORT 2.0
Cena: 2559.00 
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
PFAFF AMBITION 620
Cena: 4099.00 
6%
Do schowka  Porównaj 
PFAFF AMBITION 610
3499.00  Cena: 3299.00 
PFAFF SMARTER 260C
Cena: 1999.00 
.PFAFF SELECT 3.2
Cena: 3229.00 
.PFAFF QUILT AMBITION 630
Cena: 4899.00 
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
PFAFF EXPRESSION 710
Cena: 6089.00 

Maszyny do szycia Pfaff z regulacją długości ściegów

Regulacja długości ściegów to przydatna funkcja w maszynach, dzięki której można samodzielnie decydować o parametrach ściegu. Jest dostępna zarówno w modelach mechanicznych, jak i komputerowych, przy czym w maszynach mechanicznych szerokość ściegów wynosi zwykle 5 milimetrów, a komputerowych może to być 7, a nawet 9 milimetrów. Jeśli ta opcja jest Ci niezbędna podczas wykonywania codziennych prac krawieckich, sprawdź maszyny do szycia Pfaff z regulacją długości ściegów dostępne w tym dziale naszego sklepu. W przypadku pytań pozostajemy do dyspozycji!

Mechaniczne maszyny Pfaff z regulacją długości ściegów – poznaj modele godne uwagi

Godną polecenia mechaniczną maszyną do szycia wyposażoną w funkcję regulacji długości ściegów jest model Pfaff Smarter 140S. To podstawowy model domowej maszyny do szycia z chwytaczem rotacyjnym, nawlekaczem igły oraz manualnym obcinaczem nitek. Ma aż 21 programów ściegowych, w tym półautomatyczny program do obszywania dziurek i jest dostępna w atrakcyjnej cenie tak samo jak model Smarter 160S wyposażony w funkcje, które umożliwiają pracę niemal z każdym materiałem – tkaniną, dzianiną, skórą oraz delikatnymi i grubszymi materiałami. Nasza oferta to także inne maszyny do szycia Pfaff z regulacją długości ściegów. Koniecznie sprawdź również model Pfaff Select 3.2, który ma mechanizm górnego transportu IDT sprawiający, że bezproblemowe obszywanie trudnych materiałów.

Komputerowe maszyny Pfaff z regulacją długości ściegów – godne uwagi urządzenia

Pfaff Smarter 2.0 i Pfaf Smaretre 3.0 to kolejne urządzenia, które doskonale sprawdzą się w przypadku domowego i zarobkowego szycia. Zostały wyposażone w płynną regulację długości ściegów, ale również szerokości, co sprawia, że znajdują zastosowanie w przypadku wykonywania nawet najbardziej wymagających projektów. Komputerowe maszyny Pfaff z regulacją długości ściegów odznaczają się wyjątkową funkcjonalnością i wysoką jakością. Dostępne są modele o różnym stopniu zaawansowania przeznaczone zarówno dla początkujących użytkowników, jak i osób, które szyciem zajmują się już od dawna. Wśród naszych propozycji znajdują się również najbardziej zaawansowane maszyny do szycia na przykład model Pfaff Expression 710. Ma on aż 247 zaprogramowanych ściegów, w tym 3 alfabety oraz komfortową, dużą przestrzeń roboczą. Doskonale radzi sobie z zarówno bardzo delikatnymi dzianinami, jak i grubymi tkaninami czy wieloma warstwami materiałów jednocześnie.

Maszyny Pfaff – dlaczego warto wybrać?

Maszyny Pfaff z uwagi na solidną jakość, funkcjonalność oraz trwałość zasługują na uwagę nie tylko osób, które poszukują urządzenia do domu, ale wydajnego sprzętu, który sprawdzi się do zarobkowego i hurtowego szycia. Standardem jest regulacja długości i szerokości ściegu, ale tym, co wyróżnia maszynę Pfaff jest jeszcze regulacja docisku stopki oraz wiele innych przydatnych funkcji dokładnie przedstawionych w opisach każdego z produktów. Sprawdź wszystkie maszyny do szycia pfaff z regulacją długości ściegów i złóż zamówienie! Masz pytania lub wątpliwości? Zachęcamy do kontaktu!