Filtrowanie

Filtrowanie

Cena

 – 

  • 899
  • 3399
Producent (1)
Dostępność
Rodzaj maszyny
Gwarancja
Rodzaj chwytacza
Regulacja docisku stopki (1)
Regulacja szerokości ściegów
Regulacja długości ściegów
Automatyczne obcinanie nici
Automatyczne pozycjonowanie igły
Długość ramienia
Obszywanie dziurki
Wbudowany górny transport
Stolik powiększający
Zastosuj filtry
14%
Do schowka  Porównaj 
PFAFF SMARTER 160S
1249.00  Cena: 1079.00 
18%
Do schowka  Porównaj 
PFAFF SMARTER 140S
1099.00  Cena: 899.00 
13%
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
PFAFF PASSPORT 3.0
2979.00  Cena: 2599.00 
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
PFAFF PASSPORT 2.0
Cena: 2399.00 
3%
Do schowka  Porównaj 
PFAFF AMBITION 610
3499.00  Cena: 3399.00 
WYPRZEDAŻ 15%
Do schowka  Porównaj 
PFAFF SMARTER 260C
1999.00  Cena: 1699.00 

Maszyny do szycia Pfaff z regulacją docisku stopki

Regulacja docisku stopki do ząbków transportera ma bardzo istotny wpływ na transport materiału podczas pracy na maszynie. Jeśli potrzebne Ci jest właśnie tego typu urządzenie, sprawdź wszystkie maszyny do szycia Pfaff z regulacją docisku stopki, które przygotowaliśmy w tym dziale naszego sklepu. Proponujemy modele znanej i cenionej marki – maszyny do szycia o wysokiej funkcjonalności sprawdzające się zarówno w przypadku hobbystycznej, jak i zarobkowej pracy. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu! Nasi doradcy pomogą znaleźć urządzenie odpowiednie względem Twoich potrzeb!

Mechaniczne maszyny Pfaff z regulacją docisku stopki – poznaj modele godne wyboru

W naszej ofercie znajdziesz mechaniczne maszyny do szycia, które zostały wyposażone w funkcję regulacji docisku stopki. Zanim jednak je przedstawimy, ważna informacja – kiedy tego typu udogodnienie jest potrzebne najbardziej. W dużej mierze zależy od tego, jakich materiałów używasz. Maszyny Pfaff z regulacją docisku stopki idealnie sprawdzają się w przypadku bardzo cienkich oraz grubych i sztywnych materiałów. Za ich pomocą można, zszywać kilka warstw razem, szyć skóry, skaje i inne materiały trudne w transporcie. Świetnie spisują się również w przypadku szycia dzianin i tkanin rozciągliwych. Regulowany docisk stopki daje możliwość wpływania na siłę docisku stopki, a jednocześnie wpływa na komfort pracy. Wśród mechanicznych maszyn Pfaff wyposażonych w tę funkcję na uwagę zasługuje model Smarter 140S i 160S. Obydwa urządzenia są trwałe i solidne. Zostały bowiem wykonane z wysokiej jakości metalowych podzespołów. Na uwagę zasługują również inne funkcje zastosowane w maszynach Pfaff , takie jak płynna regulacja szerokości i długości ściegów, półautomatyczne lub automatyczne obszywanie dziurki, a także wbudowany zewnętrzny obcinacz nitek oraz nawlekacz igły.

Komputerowe maszyny do szycia Pfaff z regulacją docisku stopki – sprawdź urządzenia godne wyboru

Jeśli jesteś zwolennikiem komputerowych maszyn do szycia, koniecznie sprawdź urządzenia, które przygotowaliśmy w tym dziale naszego sklepu. Są to modele marki Pfaff wzbogacone o funkcję regulacji docisku stopki. Passport 3.0, Passport 2.0, Ambition 620, Ambition 610, ale również maszyny do szycia Pfaff z regulacją docisku stopki, takie jak Pfaff Quilt Ambition czy Pfaff Expression 710 to kolejne urządzenia, które warto wziąć pod uwagę, wybierając funkcjonalną maszynę do szycia umożliwiającą rozwijanie pasji, zdobywanie nowych umiejętności, a nawet pracę zarobkową. Maszyny Pfaff z regulacją docisku stopki oprócz tej funkcji mają również jeszcze wiele innych przydatnych udogodnień na przykład dodatkowe programy ściegowe, automatyczne ryglowanie, czujnik grubości materiału czy też stolik powiększający pole pracy. Polecamy także modele innych znanych oraz cenionych producentów. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą urządzeń w naszym sklepie.