Filtrowanie

Filtrowanie

Cena

 – 

  • 899
  • 3399
Producent (1)
Dostępność
Rodzaj maszyny
Gwarancja
Rodzaj chwytacza
Regulacja docisku stopki
Regulacja szerokości ściegów (1)
Regulacja długości ściegów
Automatyczne obcinanie nici
Automatyczne pozycjonowanie igły
Długość ramienia
Obszywanie dziurki
Wbudowany górny transport
Stolik powiększający
Zastosuj filtry
14%
Do schowka  Porównaj 
PFAFF SMARTER 160S
1249.00  Cena: 1079.00 
18%
Do schowka  Porównaj 
PFAFF SMARTER 140S
1099.00  Cena: 899.00 
13%
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
PFAFF PASSPORT 3.0
2979.00  Cena: 2599.00 
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
PFAFF PASSPORT 2.0
Cena: 2399.00 
3%
Do schowka  Porównaj 
PFAFF AMBITION 610
3499.00  Cena: 3399.00 
WYPRZEDAŻ 15%
Do schowka  Porównaj 
PFAFF SMARTER 260C
1999.00  Cena: 1699.00 

Maszyny do szycia Pfaff z regulacją szerokości ściegów

Regulacja długości ściegów to bardzo przydatna funkcja zwłaszcza dla osób, które wykonują różnorodne projekty krawieckie lub zajmują się szyciem zawodowo. Funkcji tej pozbawione są jedynie podstawowe maszyny do szycia. Największe możliwości mają modele komputerowe. Jeśli potrzebne Ci jest zaawansowane technologicznie urządzenie, sprawdź maszyny do szycia Pfaff z regulacją szerokości ściegów przygotowane w tym dziale naszego sklepu. Mają one jeszcze wiele innych praktycznych funkcji. W przypadku pytań pozostajemy do dyspozycji!

Mechaniczne maszyny Pfaff z regulacją szerokości ściegów

Regulację szerokości ściegów można znaleźć w wielu mechanicznych maszynach marki Pfaff. Są to na przykład modele, takie jak Pfaff Smartrer 140S i 160S. Na uwagę zasługuje również sterowana elektronicznie siła wkłucia igły. Sprawdza się ona doskonale szczególnie podczas przeszywania kilku warstw materiału. Są to maszyny wyposażone w oświetlenie LED, które nie męczy wzroku i eliminuje cienie. Kolejnym urządzeniem godnym polecenia jest model Pfaff Select 3.2. Oferuje aż 27 różnych programów ściegowych, które wybiera się za pomocą przycisków funkcyjnych. W przypadku tego modelu maksymalna prędkość szycia wynosi nawet 950 wkłuć na minutę.

Komputerowe maszyny do szycia Pfaff z regulacją szerokości ściegów

Marka Pfaff ma w swojej ofercie również komputerowe maszyny do szycia wyposażone w funkcję regulacji szerokości ściegów. Stanowią idealne rozwiązanie zarówno dla osób, które rozpoczynają przygodę z szyciem, jak i zawodowców. Warto podkreślić, że maszyny Pfaff z regulacją szerokości ściegów cechują się wyjątkowo prostą i intuicyjną obsługą. Z tego względu mogą użytkować je nawet osoby, które wcześniej nie miały do czynienia z maszyną do szycia. Godne polecenia są modele, takie jak Pfaff Ambition 610 i 620, ale także Quilt Ambition 630 oraz Pfaff Expression 710. Wszystkie maszyny Pfaff mają 

rozbudowany mechanizm odpowiadający za płynne przesuwanie materiału. Podczas bardziej wymagających zadań jednym ruchem dłoni można dołączyć dodatkowe ząbki, które będą łapać materiał od góry.

Maszyny do szycia Pfaff z regulacją szerokości ściegów – co jeszcze warto wiedzieć?

Pfaff to marka, która do perfekcji opracowała swoje urządzenia. Na uwagę zasługują wszystkie dodatkowe automatyczne funkcje wpływające na sprawniejszą obsługę maszyny, ale również komfort użytkownika. Maszyny Pfaff z regulacją szerokości ściegów mają ponadto dużą przestrzeń roboczą. Doskonale sprawdzają się również udogodnienia, takie jak automatyczne podnoszenie stopki, automatyczne pozycjonowanie igły, automatyczne obcinanie nici, funkcja start/stop czy płynna regulacja prędkości. Jeśli podczas wyboru urządzenia pojawi się jakiś problem, zachęcamy do kontaktu. Nasi doradcy nie tylko odpowiedzą na pytania, ale również doradzą odpowiedni model maszyny do szycia. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą produktów w naszym  sklepie!