Filtrowanie

Filtrowanie

Cena

 – 

  • 699
  • 1990
Producent
Dostępność
Polecane
Rodzaj maszyny (1)
Gwarancja
Rodzaj chwytacza
Regulacja docisku stopki
Regulacja szerokości ściegów
Regulacja długości ściegów
Automatyczne pozycjonowanie igły
Długość ramienia
Obszywanie dziurki (1)
Stolik powiększający
Zastosuj filtry
POLECAMY 10%
Do schowka  Porównaj 
JANOME 1522DG
1199.00  Cena: 1079.00 
POLECAMY 13%
Do schowka  Porównaj 
JANOME EASY JEANS HD1800
2299.00  Cena: 1990.00 
POLECAMY
Do schowka  Porównaj 
SINGER 4432 HEAVY DUTY
Cena: 1129.00 
POLECAMY 10%
Do schowka  Porównaj 
JANOME 1522RD
1199.00  Cena: 1079.00 
POLECAMY
Do schowka  Porównaj 
SINGER 4423 HEAVY DUTY
Cena: 1069.00 
.HUSQVARNA EMERALD 116
Cena: 1599.00 
10%
Do schowka  Porównaj 
JANOME 423S
1699.00  Cena: 1529.00 
ELNA 240 EX
Cena: 1299.00 
10%
Do schowka  Porównaj 
JANOME 419S
1649.00  Cena: 1489.00 
NOWOŚĆ 8%
Do schowka  Porównaj 
BERNETTE SEW&GO 5
869.00  Cena: 799.00 
BERNETTE SEW&GO 5 + TORBA
888.00  Cena: 859.00 
14%
Do schowka  Porównaj 
PFAFF SMARTER 160S
1249.00  Cena: 1079.00 
16%
Do schowka  Porównaj 
MINERVA NEXT 421A
899.00  Cena: 759.00 
MINERVA NEXT 532A
Cena: 999.00 
POLECAMY 10%
Do schowka  Porównaj 
JANOME 1522BL
1199.00  Cena: 1079.00 
POLECAMY 10%
Do schowka  Porównaj 
JANOME 1522GN
1199.00  Cena: 1079.00 
POLECAMY 10%
Do schowka  Porównaj 
JANOME 1522LG
1199.00  Cena: 1079.00 
10%
Do schowka  Porównaj 
JANOME 725S
1999.00  Cena: 1799.00 
HUSQVARNA EMERALD 118
Cena: 1749.00 
11%
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
HUSQVARNA E20
999.00  Cena: 889.00 

Różniące się wieloma funkcjami mechaniczne maszyny do szycia z automatycznym obszywaniem dziurki to możliwość zaawansowanej pracy z wieloma projektami. Sprzęt z taką opcją pozwala szyć, ale też przerabiać i naprawiać liczne ubrania, w tym spodnie, bluzki, koszule, spódnice. Poza tym mechaniczne maszyny do szycia z automatycznym obszywaniem dziurki przydadzą się do niektórych tekstyliów użytkowych, jak pościel, poszewki i inne tkaninowe gadżety ozdobne. W SZYJ.PL dostępne jest szeroka oferta maszyn do szycia wyposażonych w taką funkcję. Proponujemy modele dostarczane przez producentów znanych i cenionych w branży. Maszynę odpowiednią dla siebie znajdzie u nas amator, hobbysta, ale też profesjonalista potrzebujący sprzętu o doskonałych parametrach.

Mechaniczne maszyny do szycia z automatycznym obszywaniem dziurki - co to znaczy?

Mechaniczne maszyny do szycia z automatycznym obszywaniem dziurki to modele, które ułatwiają tworzenie estetycznych dziurek na guziki w materiałach różnego rodzaju. Niezależnie od modelu maszyny wymaga ona odpowiedniego ustawienia parametrów szycia pokrętłem. Następnie automatycznie wykonywane są dziurki bieliźniane obszyte z dwóch stron i ryglowane. Żeby uzyskać pożądany efekt, należy jednak dobrze zapoznać się z instrukcją obsługi. Konieczne jest poznanie zasad mierzenia dziurki, żeby mieć pewność, że ustawienie maszyny uwzględnia jej prawidłową wielkość. Sprawdzają się do tego odpowiednie stopki, które są sprzedawane w komplecie z maszyną. Poza tym zalecane jest wykonanie testowej dziurki na innym materiale i podklejenie miejsca na dziurkę wkładem stabilizującym.

Gdzie sprawdzają się mechaniczne maszyny do szycia z automatycznym obszywaniem dziurki?

Zależnie od innych właściwości i zakresu dostępnych funkcji mechaniczne maszyny do szycia z automatycznym obszywaniem dziurki są odpowiednie nie tylko do użytku prywatnego, jako modele stricte domowe, ale też do pracy profesjonalnej. Najmocniejsze z proponowanych sprzętów ważą ponad 5 kg, są niezwykle stabilne, mocne i przystosowane do długotrwałej pracy bez przerwy. Świetnie sprawdzą się więc w pracowniach krawieckich lub w studiach projektowych. Szczególnie przydatne będą wszędzie tam, gdzie często pracuje się nad ubraniami zapinanymi na guziki. To również modele, które przydadzą się pasjonatom projektowania i szycia. Niemniej, mechaniczne maszyny do szycia z automatycznym obszywaniem dziurki z podstawowymi funkcjami to także nieoceniona pomoc w rodzinach wieloosobowych, w których często potrzebne są drobne prace krawieckie.

Jakie marki oferują mechaniczne maszyny do szycia z automatycznym obszywaniem dziurki?

Ze względu na duże zainteresowanie taką funkcją mechaniczne maszyny do szycia z automatycznym obszywaniem dziurki wprowadziła do swojej oferty większość marek znanych w branży krawieckiej. W SZYJ.PL dominują modele dostarczane na rynek przez japońskiego giganta - Janome. Są to maszyny dobre zarówno dla osób prywatnych, jak i zawodowców, którzy będą wykorzystywali je do pracy zarobkowej. Poza tym szeroki wachlarz modeli z automatycznym obszywaniem dziurki proponuje Husqvarna. Oprócz tego mechaniczne maszyny do szycia z automatycznym obszywaniem dziurki pojawiają się w dorobku marek takich, jak Brother, Minerva, Juki, Singer, Pfaff, Elna, Redstar. Daje Ci to wyjątkowe możliwości znalezienia maszyny, która będzie odpowiednia do planowanej przez Ciebie pracy, ale wpasuje się też w Twoje indywidualne preferencje.

Mechaniczne maszyny do szycia z automatycznym obszywaniem dziurki i inne praktyczne funkcje

Jak przystało na modele oferowane przez uznanych, doświadczonych producentów, mechaniczne maszyny do szycia z automatycznym obszywaniem dziurki są wyposażone także w wiele innych, praktycznych funkcji. Choć część z nich to sprzęty o podstawowej konstrukcji, dające kilkanaście ściegów i kilka regulacji do wyboru, to jednak wiele modeli zaskakuje bogactwem opcji. W SZYJ.PL znajdziesz doskonałe dla hobbystów maszyny z automatycznym obszywaniem dziurki i udogodnieniami w postaci kilkustopniowego transportu czy kilku pozycji regulacji docisku stopki. Dla osób wykonujących zaawansowane prace oraz dla profesjonalistów cenne są modele z wolnym ramieniem, które ułatwia szycie na okrągło. Modele różnią się też ilością wkłuć igły na minutę, stopniem oświetlenia pola pracy, zakresem regulacji długości i szerokości ściegów.

Mechaniczne maszyny do szycia z automatycznym obszywaniem dziurki - jak wybrać odpowiedni model?

Oferta mechanicznych maszyn do szycia z automatycznym obszywaniem dziurek jest stosunkowo szeroka, dlatego z pewnością znajdziesz model spełniający wszystkie Twoje oczekiwania. Na wstępie określ, do czego zamierzasz wykorzystywać to urządzenie. Inne modele rekomendujemy osobom planującym naukę i rozwijanie umiejętności, a inne będą oczekiwania względem maszyn do okazjonalnego użytku domowego. Jeśli chcesz szyć hobbystycznie, najlepszym wyborem są modele z wieloma programami ściegowymi. Pozwalają bowiem na szycie zróżnicowanych projektów i zachęcają do tworzenia autorskich prac. Dają możliwość długofalowej nauki i pozwalą wznieść się na wyższe poziomy. Natomiast maszyny do użytku domowego powinny być wydajne, mocne i proste w obsłudze. Wystarczy im komplet najważniejszych ściegów, które pozwolą na podstawowe prace przeróbkowe i naprawcze.

Mechaniczne maszyny do szycia z automatycznym obszywaniem dziurki w ofercie SZYJ.PL

W SZYJ.PL znajdziesz rozmaite mehaniczne maszyny do szycia z automatycznym obszywaniem dziurki. Proponujemy modele tworzone przez najpopularniejsze marki w branży, jak Janome, Singer czy Husqvarna. Nie brakuje jednak innych propozycji, w tym maszyn Elna, Juki, Pfaff i innych. Wszystkie są modelami wysokiej jakości, wykonanymi z solidnych komponentów. Dzięki temu masz pewność, że wybierając maszynę do szycia z automatycznym obszywaniem dziurki w SZYJ.PL, sięgniesz po sprzęt funkcjonalny, wyróżniający się zadowalającą mocą i trwałością. Każdy model jest sprzedawany wraz z kompletem akcesoriów dołączanych przez producenta. Są to mi.in. igły, wymienne stopki, szpulki i wiele innych. Poza tym oferowane maszyny są objęte gwarancją door-to-door, która zależnie od konkretnego produktu, wynosi 3 lub 5 lat.