Filtrowanie

Filtrowanie

Producent (1)
Polecane
Zastosuj filtry
POLECAMY
Do schowka  Porównaj 
.TEXI TRONIC 3 NEO PREMIUM
Cena: 2619.00 
POLECAMY
Do schowka  Porównaj 
.TEXI TRONIC 6 NEO PREMIUM
Cena: 3790.00 
.TEXI WALKER WF SERVO PREMIUM
Cena: 3859.00 
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
.TEXI WALKER WF AUT PREMIUM
Cena: 5090.00 
.TEXI TWIN MS PREMIUM
Cena: 6690.00 
.TEXI HD FORTE CILINDRO UF PREMIUM
Cena: 8999.00 
.TEXI HD FORTE UF PREMIUM
Cena: 9599.00 
.TEXI QUATTRO 24 N PREMIUM
Cena: 3699.00 
.TEXI CINQUE 35 N PREMIUM
Cena: 3859.00 
.TEXI TRE 04 N PREMIUM
Cena: 3799.00 
.TEXI TRECCIA N PREMIUM
Cena: 5499.00 
TEXI COMPACTA
Cena: 1049.00 

Przemysłowe maszyny do szycia Texi

Początkujący użytkownicy lub osoby, które od czasu do czasu dokonują niewielkich poprawek krawieckich, najczęściej decydują się na maszyny do szycia domowe. Charakteryzują się one uniwersalnością i wielozadaniowością, ponieważ za ich pomocą można zrealizować różnorodne projekty. W zakładach krawieckich stawia się jednak częściej na maszyny do szycia Texi specjalistyczne. Czym są i dlaczego warto się na nie zdecydować? 

Maszyny do szycia Texi przemysłowe – czym różnią się od zwykłych modeli domowych?

Specjalistyczne maszyny do szycia Texi charakteryzują się tym, że wykonują najczęściej jedno zadanie. Ich działanie jest zawężone do jednej funkcjonalności, na której się skupiają, i która wychodzi im doskonale. Takie maszyny do szycia Texi specjalistyczne, nazywa się również przemysłowymi. Umieszcza się je w różnych zakładach, pracowniach krawieckich, szwalniach czy obiektach przemysłowych. Specjalistyczne maszyny do szycia Texi przeznaczone są do znacznie bardziej zaawansowanych zadań. Należy podkreślić, że jeśli chodzi o krawiectwo przemysłowe, uniwersalność maszyn nie przekłada się na optymalizację prac i zwiększenie ich efektywności, wręcz przeciwnie. 

Specjalistyczne maszyny do szycia Texi – jakie są to urządzenia? Do czego służą? 

Maszyny Texi specjalistyczne to takie urządzenia, które przeznaczone są do konkretnego zadnia. Aby zoptymalizować pracę krawiecką, dzieli się ją na kilka części. W konsekwencji każdej z nich przypadają inne specjalistyczne maszyny do szycia Texi. Biorąc pod uwagę zastosowanie maszyn Texi, wyróżnia się: 

  • ■ specjalistyczne maszyny do szycia Texi stebnówki. Są to urządzenia, które szyją prostym ściegiem, ale z bardzo dużą prędkością. 
  • ■ maszyny Texi specjalistyczne owerloki. To urządzenia, które przeznaczone są do zszywania i jednoczesnego obrzucania krawędzi materiału. To dzięki tym maszynom możemy równo, estetycznie i trwale połączyć materiały zabezpieczając je od razu przed strzępieniem. 
  • ■ maszyny Texi renderki. To z kolei maszyny, które dedykowane są do obróbki specyficznych materiałów, które charakteryzują się dużą elastycznością, np. dzianiny. Renderki tworzą ścieg drabinkowy, stosowany najczęściej przy wykańczaniu np. dołów w bluzkach, sukienkach. 

Maszyny  Texi specjalistyczne to również takie urządzenia jak hafciarki, ryglówki, guzikarki, pikowarki i wiele, wiele innych wyspecjalizowanych sprzętów. 

Dlaczego warto zdecydować się na specjalistyczne maszyny Texi?

Specjalistyczne maszyny Texi przyspieszą i zoptymalizują pracę każdej szwalni oraz zakładu krawieckiego, który działa na dużą skalę i realizuje wiele zamówień każdego dnia. Jeśli chodzi o zastosowanie domowe, specjalistyczne maszyny Texi również znajdą swoich zwolenników. Współczesne maszyny przemysłowe pracują zaskakująco cicho, a ich przyłączenie nie stanowi żadnego problemu - są przystosowane do domowych sieci 230V. Specjalistyczne maszyny Texi to zaledwie część naszej rozbudowanej oferty. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi propozycjami, które idealnie sprawdzą się zarówno w przypadku osób początkujących w szyciu, jak i prawdziwych, doświadczonych profesjonalistów, dla których dedykowane są właśnie specjalistyczne maszyny Texi. SZYJ.PL to skarbnica wysokiej jakości sprzętów, obok których nie można przejść obojętnie. Przekonaj się sam, jak przyjemne i efektywne może być szycie, jeśli korzysta się z naszych wyselekcjonowanych rozwiązań.