Nożyczki KAI krawieckie z mikroząbkami (21 cm)

PRYM 611508
Cena: 109.00 
Dostępność: w magazynie

Potrzebujesz szybko produktu? Możemy go dostarczyć już we wtorek

Złóż zamówienie w ciągu  2 dni.

+
Do schowka  Porównaj 

NOŻYCZKI KRAWIECKIE KAI N5210 - 21 CM, Z MIKROZĄBKAMI

Często mamy w domu kilka par uniwersalnych nożyczek, lecz gdy przychodzi do krojenia materiału, okazuje się, że żadne z nich nie są w stanie zrobić tego sprawnie. O ile wielozadaniowe domowe nożyczki są potrzebne i nie powinniśmy z nich rezygnować, jednak zajmując się często krawiectwem warto sięgnąć po dodatkową parę, która zarezerwowana będzie wyłącznie do pracy z tkaninami, dzianinami, jeansem czy skórą. W naszym sklepie internetowym znajdziesz zarówno proste, budżetowe modele, jak i wiodące globalne marki takie jak japońska firma KAI

Krawieckie nożyczki KAI N5210 są jednymi z tych, które polecamy dla wszystkich wymagających użytkowników. Sięgając po nożyczki z wyższej półki już przy pierwszym użyciu zauważysz różnicę w lekkości, z jaką ich ostrza przecinają materiał. Wraz z lepszą jakości wykonania w parze idzie również trwałość i ostrość nożyczek. Nożyczki tną równo i gładko na całej swojej długości, aż po same czubki. Do ich wykonania wykorzystuje się stal AUS-6A, czyli mającą wyższy współczynnik twardości, co przekłada się na ich trwałość i odporność na ścieranie.

Nożyczki sprawdzą się przy cięciu lekkich, średnio grubych i grubych materiałów. Są polecane zarówno dla osób początkujących, jak i szyjących regularnie hobbystów. Wyprofilowana rączka sprawia, że te nożyczki są odpowiednie dla osób praworęcznych. Uchwyty dobrze leżą w dłoni, nie uwierają i nie powodują odcisków. Tworzywo, z którego wykonano rączkę jest lekko elastyczne, a w dotyku sprawia wrażenie gumowanego. Nie ślizga się, daje pewny uchwyt.

  • Całkowita długość: 21 cm
  • Długość ostrza: 9 cm
  • Rękojeść: dla praworęcznych

Warto pamiętać o regularnym czyszczeniu nożyczek, w tym celu zaleca się stosowanie wyłącznie miękkiej ściereczki, nie jest zalecane mycie nożyczek pod bieżącą wodą. Zadbaj o to, by przechowywać nożyczki w suchym i bezpiecznym miejscu – przypadkowy upadek z wysokości na podłogę może doprowadzić do nieodwracalnego uszkodzenia ostrzy. W nożyczkach Kai do połączenia ostrzy zastosowano gwintowaną śrubę, dlatego można je swobodnie rozmontować w celu profesjonalnego naostrzenia.

Producent:
KAI
Typ produktu:
  • Nożyczki
Długość nożyczek:
  • 21 cm
Długość ostrza:
  • 9 cm
Rodzaj ostrza:
z mikroząbkami
Rękojeść:
  • dla praworęcznych