Nożyczki Prym Love krawieckie (18 cm)

PRYM 610540
Cena: 109.00 
Dostępność: w magazynie

Potrzebujesz szybko produktu? Możemy go dostarczyć już w piątek

Złóż zamówienie w ciągu  15 godzin.

+
Do schowka  Porównaj 

Klasyczne kute nożyczki krawieckie PRYM LOVE

Tradycyjne kute nożyczki krawieckie o ciekawym, turkusowym kolorze. Całkowita długość nożyczek to 18 cm, z kolei samo ostrze ma 7 cm, co sprawia, że są to dość uniwersalne średniej wielkości nożyczki. Mimo, że są to nożyczki w całości metalowe, jednak nie są nadmiernie ciężkie i tym samym nie obciążają nadmiernie dłoni. Nożyczki sprawdzą się do cięcia materiałów różnego rodzaju, od delikatnych po grube tapicerskie materiały czy skórę. .

Jeśli zajmujesz się krawiectwem nie od dziś z pewnością wiesz, że nożyczek nie należy używać do cięcia papieru, otwierania kartonów czy przycinania roślin. Nożyczki krawieckie stosuj tylko i wyłącznie do cięcia tekstyliów. W innym przypadku łatwo o uszkodzenie ostrzy, jak i ich szybkie stępienie. Kupując nożyczki możesz od razu rozważyć zakup dodatkowej ostrzałki.

  • Długość nożyczek: 18 cm
  • Długość ostrza: 7 cm

Akcesoria niemieckiej marki PRYM są rozpoznawalne na całym świecie. Przede wszystkim firma kojarzona jest z odzieżowymi zapięciami, w tym na czele plastikowymi napami stosowanymi między innymi w ubrankach dziecięcych. Obok zapięć w ofercie Prym znajdziemy ergonomiczne przybory krawieckie, a także nożyczki czyli wszystko to, co niezbędne jest zarówno w domowej, hobbystycznej pracowni, jak i w profesjonalnej szwalni. Jakość wykonania i komfort stosowania sprawiają, że produkty Prym cieszą się dużą popularnością, szczególnie wśród wymagających użytkowników.

Producent:
PRYM
Typ produktu:
  • Nożyczki
Długość nożyczek:
  • 18 cm
Długość ostrza:
  • 7 cm
Rodzaj ostrza:
standardowe
Rękojeść:
  • dla praworęcznych