Filtrowanie

Filtrowanie

Cena

 – 

  • 1494
  • 1999
Producent
Dostępność
Polecane
Rodzaj maszyny
Gwarancja
Ilość nitek używanych w ściegu (1)
Wolne ramię
Regulacja docisku stopki
Mereżka (ścieg rolujący)
Nawlekacz
Zastosuj filtry
11%
Do schowka  Porównaj 
ELNA 264D
1999.00  Cena: 1777.00 
11%
Do schowka  Porównaj 
BROTHER 2104D
1760.00  Cena: 1569.00 
Owerlok JANOME 990D
11%
Do schowka  Porównaj 
JANOME 990D
2249.00  Cena: 1999.00 
10%
Do schowka  Porównaj 
BROTHER 1034DX
1660.00  Cena: 1494.00 
6%
Do schowka  Porównaj 
MINERVA M840DS
1599.00  Cena: 1499.00 

Owerloki domowe 3- i 4-nitkowe

Overlock domowy 4-nitkowy to urządzenie, które przyda się w każdej amatorskiej i profesjonalnej pracowni krawieckiej. Taki sprzęt pozwala postawić „kropkę nad i” w tworzonych projektach. Wybierając overlock 4-nitkowy, będziesz mógł estetycznie wykończyć ubrania czy tekstylia domowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą rozbudowaną ofertą. SZYJ.PL to miejsce, w którym znajdziesz produkty najwyższej klasy.

Overlock 4-nitkowy – dlaczego warto kupić takie urządzenie?

Owerlok domowy 4-nitkowy to urządzenie, które znakomicie sprawdza się w wykańczaniu różnorodnych materiałów. Wykorzystując taki sprzęt, można estetycznie i trwale obszyć krawędzie tkanin, dzięki czemu w trakcie użytkowania nie strzępią się i nie prują. Owerlok 4-nitkowy stosowany jest również do łączenia ze sobą materiałów. Mowa tutaj szczególnie o elastycznych i delikatnych tkaninach, takich jak dresówka, lycra czy śliski jedwab. 

 

Owerlok 4-nitkowy świetnie radzi sobie z wykańczaniem elementów garderoby o zamkniętej formie, takich jak rękawy, nogawki czy kołnierze. Dużą wygodę i swobodę pracy zapewnia wolne ramię. W naszej ofercie znajdziesz urządzenia wyposażone w regulację docisku stopki i możliwość kontrolowania pracy transportu dyferencyjnego. W efekcie te maszyny domowe bez problemu sprawdzą się w szyciu trudnych tkanin, które mają tendencję do zwijania się i marszczenia w czasie szycia. Praca z overlockami jest bardzo przyjemna i efektywna, ponieważ są to modele łatwe w obsłudze, intuicyjne i wyposażone w wiele funkcji, np. oświetlenie pola pracy, które pozwala na szycie w każdych warunkach oświetleniowych.

Owerloki domowe 4-nitkowe – niezbędne w tworzeniu trwałych i elastycznych szwów

Choć zwykłe, wieloczynnościowe maszyny do szycia oferują opcję ściegu owerlokowego, warto zauważyć, że ścieg tworzony przez overlocki jest o wiele trwalszy i elastyczniejszy, dlatego zdecydowanie warto postawić na owerlok domowy 4-nitkowy. Cena dostępnych w naszej ofercie urządzeń nie jest wygórowana, dzięki czemu możesz pozwolić sobie na świetny sprzęt bez obciążania swoich oszczędności.

 

Owerloki 4-nitkowe wykorzystują 4 nitki do stworzenia ściegu, z racji czego jest on bardzo trwały i wytrzymały, a jednocześnie elastyczny. Taki szew swobodnie można rozciągać i mieć pewność, że nie pęknie. Takie ściegi używa się m.in. do łączenia materiałów w produkcji odzieży: T-shirtów, bluz, legginsów oraz do obszywania brzegów tkanin.

Tanie owerloki 4-nitkowe – jakie mają funkcje?

Owerloki 4-nitkowe dają możliwość szycia 1 lub 2 igłami, a także tworzenia ściegów 3- i 4-nitkowych. Możesz dzięki nim wykonać szwy owerlokowe i mereżki (bez zmiany płytki ściegowej). Urządzenia te pracują płynnie i sprawnie z maksymalną prędkością 1300 wkłuć na minutę. Umożliwiają ponadto regulację długości i szerokości ściegu. Funkcje, jakie oferują dostępne w naszej ofercie modele, różnią się w zależności od konkretnych produktów.

 

Tanie owerloki domowe 4-nitkowe mają bardzo przydatny barwny system nawlekania nici, który umożliwia odróżnienie ścieżek konkretnych nitek i tym samym ich łatwiejszą instalację. Część modeli oferuje również automatyczny nawlekacz dolnego chwytacza. Te maszyny domowe mają także wbudowany nożyk do materiału, który w zależności od potrzeb można włączyć lub wyłączyć. Dodatkowo w obudowie wybranego overlocka może znajdować się również nożyk do obcinania nici, dzięki któremu nie będziesz musiał sięgać po nożyczki w czasie szycia.

Owerloki do szycia 4-nitkowe – produkty najwyższej klasy w SZYJ.PL

W naszym asortymencie znajdziesz tanie owerloki 4-nitkowe, które ułatwią Ci wykańczanie wielu różnych materiałów. Zastanawiasz się, dlaczego warto wybrać owerlok 4-nitkowy? Cena tych urządzeń jest bardzo atrakcyjna. Ponadto są one wyposażone w liczne funkcje, które przekładają się na wysoki poziom komfortu pracy i jej efektywność. Co więcej, na zakupiony w naszym sklepie sprzęt otrzymasz trzyletnią lub pięcioletnią (w zależności od wybranego modelu) gwarancję w systemie door-to-door.

 

Oferowane overlocki to produkty najwyższej jakości. Tworzone są przez znanych i cenionych na rynku krawieckim producentów, takich jak Brother, Elna, Minerva, Janome czy Juki. Możesz więc być pewien, że urządzenia te posłużą Ci przez naprawdę długi czas. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową specyfikacją proponowanych modeli, a także z pozostałymi produktami dostępnymi w naszym asortymencie.