Prasa do czapek Cricut Hat Press

.CRICUT HAT PRESS
Cena: 799.00 
Dostępność: na zamówienie (realizacja ok. 7 dni)
 
+
Do schowka  Porównaj 

Prasa Cricut Hat Press

Ręczna prasa termiczna Cricut przeznaczona do ozdabiania czapek i kapeluszy przy użyciu folii flex lub techniką sublimacji.

Chcesz stworzyć kilka unikatowych czapek z daszkiem na imprezę okolicznościową? A może jedyny w swoim rodzaju kapelusz w prezencie dla kogoś z bliskich? Prasa Cricut Hat Press została stworzona z myślą o tworzeniu czapek z własnym, jedynym w swoim rodzaju nadrukiem. Prasę z powodzeniem można wykorzystać w małych firmach usługowych, jak i hobbystycznie. Z jej pomocą można dekorować i personalizować czapki.

Atuty prasy do czapek Cricut

Prasa posiada zagiętą, ceramiczną płytę grzewczą (rozmiar 5" x 3"). Idealnie dopasowuje się do kształtu czapki, zapewniając równomierne rozprowadzenie ciepła i wprasowanie folii w tkaninę. Płyta posiada 3 poziomy ciepła, maksymalnie do 205ºC.

W komplecie z urządzeniem otrzymasz dedykowaną formę, która stanowi podkładkę w czasie wprasowywania folii. Przy jej wykorzystaniu uzyskasz twardy podkład dopasowany kształtem do prasy. Rozmiar formy dopasowany jest do większości czapek i kapeluszy.

Łatwość obsługi to jedna z większych zalet prasy Cricut Hat Press. Wraz z urządzeniem otrzymasz dostęp do aplikacji Cricut Heat, która pozwoli na łatwe zarządzanie ustawieniami prasy. Kontrola czasu i temperatury odbywa się z poziomu aplikacji. W aplikacji znajdziesz też wskazówki jak przygotować pierwszą naprasowankę. Z aplikacją można połączyć się przy użyciu Bluetooth.

Wszechstronność prasy - możesz wykorzystać ją zarówno do wgrzewania folii termotransferowych: flock i flex, jak i Infusible Ink i materiałów dedykowanych do sublimacji. Prasa do czapek Cricut jest rewelacyjnym uzupełnieniem pracowni, współpracując z ploterem tnącym.

Uwaga: Produkt wymaga aktywacji w celu rozpoczęcia pracy za pomocą aplikacji Cricut Heat i urządzenia mobilnego podłączonego do Internetu.

Producent:
CRICUT