Filtrowanie

Filtrowanie

Cena

 – 

  • 359
  • 3990
Producent
Rodzaj prasy
Zastosuj filtry

Najlepsze prasy termotransferowe do ubrań

W kategorii maszyn domowych nie mogło zabraknąć wyjątkowych produktów, jakimi są prasy termotransferowe. To urządzenia przeznaczone do sublimacji, umożliwiające wykonywanie naprasowanek oraz wgrzewanie aplikacji na rozmaitych tkaninach i płaskich materiałach.

Prasa termotransferowa stanowi doskonałe uzupełnienie urządzeń o innych funkcjonalnościach, czyli ploterów tnących. Dzięki niej z łatwością można przenieść wzór czy grafikę na podkładkę pod myszkę, koszulkę, czapkę czy poszewkę na poduszkę. Prasa termiczna do ubrań to genialny wynalazek dla każdego, kto chce w oryginalny i precyzyjny sposób zdobić gadżety i poszczególne elementy odzieży.

Jak działają prasy termiczne? Przykładowe zastosowania

Prasy termotransferowe do ubrań są używane w celu personalizacji produktu. Nic więc dziwnego, że są powszechnie stosowane wśród projektantów, osób posiadających własną markę, a także w firmach z różnych branż, np. do produkcji i sprzedaży gadżetów reklamowych. 

W przypadku krawiectwa prasy termiczne służą w większości do nadrukowywania powierzchni płaskich i są wyposażone w płytę grzewczą pokrytą teflonem, co zapobiega przypaleniu transferów. Proces nanoszenia wzorów, motywów i tekstów z wykorzystaniem prasy termotransferowej do odzieży jest bardzo łatwy i szybki. Wystarczy wydrukować interesującą nas grafikę na właściwym nośniku, następnie wyciąć wybrany wzór (najlepiej korzystając w tym celu z plotera tnącego), a następnie wykonać nadruk za pomocą prasy termotransferowej.

Jaka prasa termiczna do odzieży będzie odpowiednia?

Niektóre modele pras termicznych do odzieży mogą być przeznaczone do stosowania wyłącznie na wyrobach płaskich, np. koszulkach czy materiałowych torbach na zakupy. Inne, jak np. prasa termotransferowa do czapek Cricut, pozwalają na tworzenie unikatowych czapek i kapeluszy przy użyciu folii flex lub techniką sublimacji. Co więcej, w naszej ofercie dostępne są nie tylko prasy termotransferowe do ubrań i nakryć głowy, ale także do wgrzewania wzorów na powierzchnię kubków. 

Przy zakupie warto zwrócić uwagę również na takie parametry urządzenia jak powierzchnia pola grzewczego, obsługiwane materiały wzorów, moc prasy termicznej, możliwość regulacji docisku płyty oraz obecność programowalnego timera. 

Prasy termotransferowe do odzieży w ofercie SZYJ.PL

Prasa termotransferowa pozwala uzyskać znacznie szersze możliwości personalizacji, ozdabiania i kreowania ciekawych, autorskich projektów. Wybór tego typu sprzętów jest dość duży. Niektóre modele są lekkie i kompaktowe, przeznaczone specjalnie do użytku domowego, jak np. Cricut Easy Press Mini. Z kolei prasy termiczne do ubrań gwarantujące szersze pole działania, m.in. większy rozmiar płyty grzewczej czy wbudowany panel dotykowy do kontroli parametrów pracy, to propozycja dla osób, które szukają produktu profesjonalnego. 

Niezależnie od modelu nasze prasy termotransferowe zawsze reprezentują wysoką jakość wykonania i efektywność działania. Można znaleźć u nas zarówno propozycje dostosowane do użytku domowego, biurowego, jak i do zastosowań profesjonalnych. 

W razie pytań na temat prasy termicznej lub potrzeby uzyskania pomocy przy wyborze właściwego urządzenia zapraszamy do kontaktu.